Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi járhatott a fejében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam a vonaton: volt szabad hely, jött egy nő a lányával, a nő normálisan megkérdezte, hogy leülhetnek-e? Mondom igen. Mindenki elvolt.

Idővel a nő (velem szemben ült), elkezdett úgy helyezkedni, hogy a lába az én lábamhoz ért, de nem zavarta sem őt, sem engemet. Majd idővel mégjobban helyezkedett.

Amikor leszálltam, elnézést kért, hogy elterpeszkedett.



2023. okt. 28. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Istenem, egyes férfiak már úgy ki vannak éhezve, hogy a láb kinyújtásában is szexuális célzást vélnek felfedezni
2023. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

1-esnél az igazság. Sok férfi ennyire ki van éhezve gyakorlatilag bármire... már egy pillantást, vagy egy ilyen érintést is úgy vesznek hogy már el is kezdik szervezni az esküvőt.

Szomorú, hogy valakinek úgy kell élnie hogy nincs senkije. De az még szomorúbb, hogy annyira éretlen érzelmileg és szellemileg is hogy ezt nem tudja feldolgozni és mindenhol potenciális prédát lát.

Mondom ezt úgy, hogy nekem sincs évek óta senki aki rámnyitá az ajtót. De vagyok annyira intelligens, hogy nem fogok ráugrani a pénztáros csajra csak azért, mert mosolygott (ami lehet hogy inkább grimasz volt, mert beverte a térdét a pénztárgépbe :D) Meg nem fogok napokig agyalni és kérdést kiírni ilyen baromságról.

Kedves kérdező nem gondolt az a nő semmire veled kapcsolatban. Örült neki hogy le tudott ülni pár percre és lehet hogy szorította a nadrágja, vagy próbált vissatartani egy öblös fingást. De semmiképp nem gerjedt be rád mint egy zárlatos erősítő.

2023. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jesszusom: milyen gondolat-cunamija van itt rengeteg embernek...

Nem vagyok olyan önelégült majom, hogy egyből azt gondolnám, hogy:

"Jaj, tetszem ennek a nőnek vajon?".

Szerintem egy disztingvált nő nem tehénkedik össze-vissza, és (mint a legtöbb magyar) nem szereti a véletlen érintkezést senkivel sem, így nem érintkezik ő sem véletlenül senkivel sem.

2023. okt. 28. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen igaza van a kérdezőnek. Ha egy férfi csinálna ilyet egy nővel, este már benne lenne a híradóban, hogy szatírt fogtak a vonaton.
2023. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nem vagyok olyan önelégült majom"

Dehogy nem! Különben nem agyalnál rajta és nem írtál volna ki kérdés róla!

2023. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5#: Köszi: totál nem ismersz, csak előfeltevésekből ítélkezel. Ez csakis téged jellemez...
2023. okt. 28. 11:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok ki kérdéseket arról mert valaki véletlenül hozzám ért a vonaton...
2023. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7#: De ha valamit nem ért az ember, akkor hogyan járjon utána? Nem mindenki él társasági-közösségi életet a munkahely-otthon viszonylaton kívűl - pl.: én ott is totál önmagam vagyok -, így van, amiket nem értek.

Másrészt amit már írtam:

NEM ez a megnyilvánulás jellemző a magyarokra.

Bocs, ha érthetetlen vagyok.

2023. okt. 28. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled kapcsolatban biztosan nem gondolt semmire! Ennyi.
2023. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a nőt kérdezted meg? Mi honnan tudjuk?
2023. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!