Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi járhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki sem gondolatolvasó, de hátha van tippetek.


Szóval, nem ismerem, csak látásból. Párszor már összeakadt a tekintetünk, de ennyi. Nem beszélgettünk.


Történt az, hogy ahogy észrevett, majdnem elesett. Majd felém fordult és csak nézett.

Én elfordultam oldalra, mert azt éreztem, hogy elfogok kezdeni nevetni. Mivel percekig csak állt, és nézett. Ugye nem túl illendő, így próbáltam nem nevetni.

Majd elindult, átment az út túloldalára, megállt, felém fordult és bámult. Ez még így egyszer megismétlődött. Végül elment.


De annyira valószerűtlen jelent volt, és számomra kissé vicces.. olyan volt, mint aki teljesen lefagyott.


Szóval, én most vagy rémisztően csúnya vagyok, vagy nagyon vonzó. :D



2022. júl. 3. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nezi hogy mit csinalsz, akar figyeli h tetszel-e neki
2022. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tetszik-e neked* xd
2022. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!