Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi járhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés

Szeretném előre leszögezni, hogy ez nem most történt és nem szeretnék semmit sem, csupán kíváncsi vagyok, hogy mi járhatott a fejében velem kapcsolatban.


Volt nekem egy kollégám még egy korábbi munkahelyemen, akivel a második nap elkezdtem beszélgetni.

Ahogy teltek a napok figyelt rám, aranyos volt, próbált megismerni, érdekelte ki jön be onnan nekem, hogy van-e barátom, alakul-e valami valakivel, ha rossz kedvem volt felvidított, ha beteg voltam mikor visszamentem azzal kezdte a beszélgetést hogy megkérdezze jobban vagyok-e.

Munkán kívül is beszélgettünk telefonon sokszor.

Csak egy a bökkenő hogy neki barátnője volt nem is olyan rég óta.

Persze leesett neki hogy bejön nekem, sőt egyenes voltam és elmondtam neki, amire azt reagálta hogy helyes csajszinak tart.

Lényegében ennyi.

Ő olyan típus volt aki mindnekivel jóba akar lenni, segít másoknak.

Viszont nagyon hamar és gyorsan közeledett hozzám és folyamatosan érintkeztünk, pl ölelés, arcra puszi, megérintette hátul a derekam mikor nem figyeltem rá.

Nem tudtam hová tenni ezt az egészet.

Mert ha nem mentem oda hozzá akkor ő jött oda hozzám és nem is volt közöttünk távolság mikor odajött beszélgetni.

Voltam olyan őszinte és elmondtam hogy többet szeretnék tőle, de ő nem viszonozta azt mondta, meg hogy ő mindenkivel ilyen, amit persze nem hittem el.

Egyszer volt mikor oda jött és a pulcsim zsinórját kezdte el piszkálni és teljesen random elkezdte mondani hogy ő milyen egy állat az ágyban.

Én meg értetlenül néztem.

Aztán mikor eljöttem a munkahelyről telefonon még tartottam vele a kapcsolatot, és olyat mondott hogy majdnem csókolózunk meg majdnem mást csinálok.

És akkor sem tudtam mit reagálni rá.

De még mindig úgy csinálta ezeket hogy ott volt a barátnője és néha mesélt hogy tervezik a jövőt, ha nem léptem ő lépett aztán mikor tovább akartam volna vinni a dolgot jött hogy barátnője van.

Aztán utána később még beszéltünk, ott már leesett neki hogy kialakult bennem akkor szerelem felé és féltékennyé akart tenni azzal hogy olyanokat mondott bent ki hogyan ölelte meg, illetve azt,mondta hogy jó lennék 2 barátnőnek.

Ott meg is szakítottam vele hírtelen a kapcsolatot.

Majd később egy hülye felindulásból és mert érdekelt mit reagált volna megkérdeztem hogy lefeküdne-e velem és mondta hogy nem, mert nem fogja megcsalni a párját.

Csak azt nem értem hogy amikor dolgoztunk akkor nem nagyon ezt vettem észre és még konkrétan mikor megírtam neki hogy hiányzik az ölelése akkor is találkozott volna velem.

És tényleg még jó hogy nem csókoltuk meg egymást mert kb csak az hiányzott volna.

Szóval nem tudom ezt a sztorit hova tenni, hogy akkor most hogy is tekinthetett rám és mit is akart volna.

Ő 32 éves volt és pedig 20 éves voltam.


2022. máj. 26. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen csak hülyített téged, mert látta rajtad, hogy mennyire kis naiv szerelmes kislány vagy és tetszett neki az, hogy bejön a kislányoknak is. Ego növelés voltál nála. Semmi több. Nincs itt semmi látnivaló. Elmehetsz aludni.


Szívesen!

2022. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi, akkor a szex járt a fejében, hiszen tudva levő, hogy a férfiaknak mindig a dugáson jár az agyuk 🤷‍♂️
2022. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyannal akarj lefeküdni aki téged akar, nem saját egojat fényezni közben meg otthon az asszony papucsa.
2022. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!