Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megszeretni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszeretni a nyalást?

Figyelt kérdés

Tudom, tisztában vagyok a sztereotípiákkal, hogy csak a b#zik nem szeretik meg hasonlók. Nem utálom és szoktam is nyalni a barátnőmet, de nem kifejezetten a kedvencem, leginkább olyan semleges.

Ki volt/van így? És hogyan lehet megszeretni?



2023. okt. 31. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon gondolkodj miközben csinálod, hogy ez neked tetszik-e vagy sem. Ha gusztusos/kívánatos az a punci, ami előtted van, akkor csukd be a szemed, szippants egy mélyet az illatából és csak a párod hangjaira, mozgására figyelj, miközben csinálod. Ķözben variáld, az intenzitást, a csiklót, az ajkakat, a hüvely bejáratát, stb. Meglátod, olyan, mintha egy hangszeren játszanál. Hátha így jobban fog tetszeni!
2023. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
9# nem feltétlenül pótcseklekvés a nyalás ha pl te szeretsz szopni az azért van mert nem jó a p*nád és nem tudsz vele örömet okozni?
2023. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam, 21 22 éves koromig undorodtam a nyalástól. Rosszul voltam az íztől ha eszembe jutott. Azóta szerencsére találkoztam olyan nőkkel, akiknek nem akkumulátorsav jön a nemi szervéből, hanem kb teljesen ízetlen, na ilyenkor szeretem ha az arcomra ülnek. Vagy lehet változtak az évek alatt az ízlelőbimbóim és nem érzek olyan savanyúságot már. De régen rendesen volt, hogy kb öklendezni kezdtem közben. Szerencsére nem tűnt fel a csajnak, addig ujjaztam.
2023. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!