Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tényleg létezik ilyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg létezik ilyen, vagy kamuzott a srác?

Figyelt kérdés

Pár éve összejöttünk jó pár alkalomra egy sráccal. Baromira jó volt vele a szex , és szex közben iszonyú sokszor el tudott úgy élvezni, hogy nem volt ejakulàció és az elmondása szerint, ezek az orgazmusok neki sokkal intenzívebbek voltak, mint mikor jött a végtermék is. És volt, hogy már akkor is elment így szárazon miközben engem szájjal kényeztetett.

Létezik tényleg férfiaknàl is ilyen száraz többszörös orgazmus (mondjuk tényleg látszott minden jele annak, hogy elment, csak épp nem jött semmi és ha szájjal ,ha kézzel csináltam neki, akkor is ment el így és tényleg valódi orgazmusnak tűnt), vagy csak kamuzott a srác (harmincon felüliek voltunk mind a ketten ,ha ez számít)?


2023. nov. 4. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Létezik elvileg ilyen, tanulható dolog talán a káma szutrából, de a neten is rengeteg leírás van, hogy kell. Nagyon kevesen tudják elsajátítani, én pl nem is akarnám. A lényeg, hogy az orgazmus és a magömlés két külön dolog elvileg, és ezt tanulja meg szétválasztani gyakorlatban is.
2023. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Én csak többszöri ejakuláció után tudok "száraz" élvezést produkálni, amikor üres lesz a tár. Kb.5-6. menetnél. Ugyanolyan jó érzés, csak már nem jön ondó. Igazság szerint olyankor lehet a legnagyobbakat bacni! ;)

De nincs kizárva hogy a pasid igazi profi volt, aki vissza tudta tartani az anyagát az eksön végéig, de közben szárazon elélvezett többször. Ez nem derült ki a sztoridból...

2023. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen, van


45/F

2023. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
nekem is megy és kemény mint a fagyott kutya láb és folytatom az aktust tovább.
2023. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát volt, hogy már kb egy órája nyomtuk, és már én mondtam, hogy hagyjuk kicsit abba, mert baromira elfáradtam. De volt olyan is , hogy nem is volt végig a szex alatt neki ejakulàciója, csak ezek a száraz orgazmusok, de azokból baromira sok és mondta is, hogy nem baj, mert nem okoz neki akkora élvezetet,ha jön az anyag is, mint az, mikor semmi nem jön. Persze nyilván nekem is így kényelmesebb volt, a sokszoros menet,hogy nem folyt sehonnan semmi. De baromira érdekes jelenség volt számomra,mert bár volt jó pár férfival dolgom,de ilyet még senkinél nem tapasztaltam.
2023. nov. 4. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Erős medence tájéki izmok kellenek hozzá, amit a kellő pillanatban befeszít, így nem kezdödik el az orgazmus.
2023. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatos! De pont hogy volt sok orgazmusa csak sperma nélkül. Kezdtem irigykedni is, hogy többször megy el, mint én 😄.
2023. nov. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!