Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz (vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz (vagy nem gáz), hogy harmincas nő létemre nem vágyom komoly, csak alkalmi, laza kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy váláson és sok félresikerült kapcsolaton és úgy vagyok vele, hogy inkább élek a mának, élvezem amit egy laza, kapcsolat adhat. Persze ezekben is kell a kölcsönös tisztelet, szeretet (nem szerelem!!!), de itt legalább senki nem kér számon, nem kell folyton együtt lenni, heti párszor találkozunk, kávézgatunk, szexelünk pár baromira jót és mindenki megy haza a maga kis otthonába.
2023. nov. 5. 06:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
nem gáz, legalábbis szerintem, most per pillanat én is így vagyok vele, hogy nem kell komoly kapcsolat. néha besokall az ember, olyankor jó kicsit kötöttségek nélkül kiélni magad ;)
2023. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
Voltam/vagyok így. Nincs bajom az egyesülettel, de nekem hiányzik a rendszeres szex, amit egy rendes kapcsolatban jó esetben megkaphatok. 28l
2023. nov. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönti el mi fér bele az életébe. Ne a környezetére koncentráljon hogy mit fog szólni hozzá, élje az életét. Aki még szájára vesz, annak önértékelési problémája van. Így éltem életemet férfi létemre, most már lenyugodtam és egy csodálatos nővel élek, soha nem csalnam meg.
2023. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hármas, nem is érdekel, a környezetben mit szólnak hozzá, mert igazából nem is teszem ezt ki a kirakatba. Csak kíváncsi voltam, hogy ismeretlen emberek, hogy vélekednek erről.
2023. nov. 5. 07:12
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

Örömmel lennék ilyen nő partnere.


45/F

2023. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ötös, sok ilyen nő van.
2023. nov. 5. 07:20
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre váljék! Amikor harmincas pasi voltam, nem egy válás, de hét éves kapcsolat, együttélés után, én is hasonlóra vágytam, akkor hét napból hatot, nem ritkán hetet dolgoztam, hétközben volt, hogy négy órát ingáztam, és ez nehézzé tette a komoly kapcsolatot. Két éve az exemmel is úgy kezdtük, hogy egy ismerős hozott minket össze, a távolság miatt hónapokig csak beszélgettünk, aztán meglátogattam, és valahogy a látogatás előtt megbeszéltük, hogy egyenlőre nem kell szétkomolykodni a dolgot, a találkozás nála volt, és az ötödik percben már az ágyban voltunk, aztán párszor ez megismétlődött, és amikor nehézségeim adódtak, nagyon mellém állt, három hétre rá, én tudtam őt lelkileg támogatni, és így lett ebből kapcsolat. A környezetének azt mondta, hogy mi egy pár vagyunk, engem ez nem zavart, mert nem kell mindenkinek mindent tudni.
2023. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen értehető és elfogadható.

Ha nem lenne családom akiket imádok én is így csinàlnám.

2023. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy laza kapcsolat, de legyen tisztelet, szeretet. Ez sosem lesz ilyen kapcsolatban, ettől laza. Érdekes egyébként a feltevés. Én is túl vagyok 1 váláson, nagyjából csak idióta nőim voltak, az exfeleségem orvosi eset ..... De akkor sem akartam "laza lenni". Új komoly kapcsolat, feleség, 2 gyerek és boldogok vagyunk.
2023. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kilenc! De, pont hogy tisztelet nélkül nem működik nálam legalábbis egy laza kapcsolat sem. Sosem kezdenék bele ilyen kapcsolatba olyannal, aki csak b@szni tud, aztán ennyi. Ha nem tisztel, én sem tudom és akkor nem is tud jó lenni a szex.
2023. nov. 5. 07:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!