Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincasok, ha összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasok, ha összejöttök valakivel, megnézitek a facebookját mielőtt randiznátok, vagy mielőtt komolyabb kapcsolatot alakítanátok ki vele? Férfi, vagy nő vagy? Miért nézed, vagy nem nézed meg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én meg szoktam nézni. Nő vagyok. Főleg, ha még nem küldött magáról képet.
2021. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Megnézem (szintén nő).

Jobb előre tudni, ha valami radikális nézete van (előfordult már ilyen), ami nálam kizáró tényező.

2021. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Megnèzem.

Mert sok dolog kiderülhet a màsikról.



FFI

2021. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megnézem.
2021. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%
En elotte lestalkolom, mindenfele platformon, sot ha nem csak dugni, hanem kapcsolatot is akarok, akkor raallitom 1 hetre a magannyomozo haveromat. Ha osszekoltozest/hazassagot fontolgatok, akkor pedig "C" tipusu nemzetbiztonsagi atvilagitas (szerencsere arra van masik haver a szerveknel).
2021. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen,megnézem,nem ez dönt,de megnézem.N.
2021. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy megnezem, pusztan kivancsisagbol. az a jo, ha idegenkent nem latom a fel eletet, tehat nem tesz mindent publikussa es nem ott eli az eletet. de mondjuk ha meglatom, hogy kitett egy-ket olyan zenet vagy akarmit, amit en is szeretek, az jo pont.
2021. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Megnézem. Bugyuta megosztások, szélsőséges nézetek kizáró tényezők. Közös pontok pedig pozitívumot jelentenek.
2021. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tiszta szerencse, legutóbb így jöttem rá, hogy a srác, akiért kezdek teljesen odalenni, meleg. Nem írta ki, csak összeállt a fejemben a puzzle.
2021. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Meg. Olyannyira megnézem az embereket, hogy mikor én voltam a felelős a munkahelyemen az új kolléga felvételére, hogy ott is lecsekkoltam az embereket, és simán nem hívtam vissza az "önéletrajz alapján kompetens" embert mert szexista baromságokat osztott meg facebookon (nálunk meg az iroda 90%-a nő). :)
2021. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!