Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy kisebb félelmem ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kisebb félelmem ami 15 éves korom óta kísér. 22 vagyok és mindig is csúnyának éreztem a farkam. Az élményt nem mondanám el de belém égett és ez folyamatos szorongást okoz szex előtt?

Figyelt kérdés
Képet csak nőknek küldök ha kérnek , mivel az Ő véleményük érdekel. Melegek és erre gerjedők ,ne itt.
2023. nov. 6. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is ronda a farkad.
2023. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként a puncimmal vagyok így.
2023. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ugyan azt tudom mondani neked, mint amit magamnak, mivel én is ezen szorongok: mire eljutsz valakivel az ágyig, huszadlagos szempont lesz a partnered számára, hogy hogyan nézel ki odalenn. Ne görcsölj ezen.
2023. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztosan nem csúnya, csak te képzeled bele. Kisebb eltéréssel, de mindegyik pénisz ugyan olyan.
2023. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Rossz hírem van kisbarátom: ha a világ legtökéletesebb brokesze is lenne alattad akkor sem lesz rá egyetlen nő sem kíváncsi arra hogy képekben küldözgesd.
2023. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia Nem értem miért gondolod csúnyának

De érdekel

29N

2023. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5/6 Nem vagyok tapló se bunkó . Csak engem ez tényleg feszélyez és nincsenek olyan ismerőseim akikkel nyíltan tudnék erről beszélni. Ezért is emeltem ki hogy aki KÉRI, azaz ha szeretne és nem zavarja az ilyesmi akkor küldök. Egy ismeretlen ember véleménye mindig a legőszintébb szerintem, elfogultság meg minden nélkül. Bocsánat ha esetleg megsértettelek ezzel.
2023. nov. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!