Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azért megy el a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért megy el a párom még azelőtt, hogy hüvelyi orgazmusom lenne, mert túl hangos vagyok és ettől elsül?

Figyelt kérdés

Próbálok nem nagyon hangosan nyögni, de amikor azt érzem hogy nagyon jó és közel lennék, magasabb és gyorsabb tempójú a hangom, gondolom ezzel együtt automatikusan a hüvelyem is jobban rászorít a páromra, ilyenkor aztán mindig elélvez, még azelőtt, hogy nekem sikerülne.


A csiklói orgazmus megy, azzal sosincs gond, mindig elélvezek behatolás előtt, de olyan jó lenne egyszer hüvelyben eljutni a csúcsra, mondtam neki, hogy nekem nincs hüvelyi orgazmusom. Az exemnek kicsi volt a pénisze, vele sosem volt ilyen intenzív, mostanában érzem, hogy talán képes lennék rá, ha tovább bírná.


Főleg kutyapózban, de legutóbb missziben sikerült ugyanúgy, annyira elázott a lepedőnk, mint soha korábban.



2023. nov. 8. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Valamennyire befolyásolhatja.
2023. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ki akarjátok próbálni, hogy képes vagy e rá, előbb szopd le élvezésig. Másodjára tovább tart.
2023. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát, ritkán vagyunk 2 körösek, maximum egyet este, egyet reggel, de arra csak hétvégén van idő. Mindketten nagyon szeretünk aludni, egy esti kör után tőbbnyire azonnal el is alszunk. Lehet ez szánalmas, de nem mindenkinek azonosak a szexuális igényei, mi egyezünk abban, hogy heti 4-5 alkalomnál nem igénylünk többet. XD
2023. nov. 8. 23:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül zéro szexuális kultúrával rendelkező emberek napi 5x is szexelnek simán. Nem lehet bírni, minden kidörzsölődik. :O
2023. nov. 8. 23:13
 5/21 A kérdező kommentje:

Még valami: a párom nem igazán van oda az orálozásért, ő jobban élvezi az aktust, mondván baromi szexi, ahogy nekem jó, őt ez indítja be igazán, ha én kézimunkázom rajta, azt is max. 1 percig bírja.


Meg az orálhoz rendesen meg kell fürdeni, amikor egymásnak esünk, erre nincs sansz. XD

2023. nov. 8. 23:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomról lett volna szó, de ennyi kofogást. :D
2023. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, nekem 2. Körben nem olyan jó már, ez van. Neki meg sokszor nem tud felállni 2x.
2023. nov. 8. 23:23
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan nyom a latba. Pasim, ha meg nem akar elmenni, nem csináljuk kutyaban. Azt mondja, a popom látványa kivsinalja.
2023. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez van, a férfiak dugás közben pár perc alatt elélvenek és kész. A természet így talalta ki, nincs miért tovább huzni, ugyanis a női orgazmus nem szükséges a szexhez, a megtermékenyítéshez. A nők is eltudnak élvezni, de az sokkal lasabb gyengébb reakció, független a dugástól.
2023. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a popód látványa, úgy a nyögésed gyorsulása is stimulálja. Utóbbi engem is extrán izgat, ha egy lány közeledik az élvezéshez, valami másra kell gondolnom, mert azonnal eldurrannék. Szar dolog, mert egyébként jó lenne az élvezésre fókuszálni, hiszen azért szexelünk.
2023. nov. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!