Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azért megy el a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért megy el a párom még azelőtt, hogy hüvelyi orgazmusom lenne, mert túl hangos vagyok és ettől elsül?

Figyelt kérdés

Próbálok nem nagyon hangosan nyögni, de amikor azt érzem hogy nagyon jó és közel lennék, magasabb és gyorsabb tempójú a hangom, gondolom ezzel együtt automatikusan a hüvelyem is jobban rászorít a páromra, ilyenkor aztán mindig elélvez, még azelőtt, hogy nekem sikerülne.


A csiklói orgazmus megy, azzal sosincs gond, mindig elélvezek behatolás előtt, de olyan jó lenne egyszer hüvelyben eljutni a csúcsra, mondtam neki, hogy nekem nincs hüvelyi orgazmusom. Az exemnek kicsi volt a pénisze, vele sosem volt ilyen intenzív, mostanában érzem, hogy talán képes lennék rá, ha tovább bírná.


Főleg kutyapózban, de legutóbb missziben sikerült ugyanúgy, annyira elázott a lepedőnk, mint soha korábban.



2023. nov. 8. 23:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen, lehet köze hozzá az általad kiadott hangoknak. Nekem is volt csajom, aki annyira izgató hagokat adott ki, hogy képes voltam misszionáriusban is elmenni, pedig az mással soha nem ment.

De a pasid alapból is elég gyorstüzelő lehet, ha a kézimunkátol is egy perc alatt elsül, neki kellene egy kis kontrollt tanulnia, nem neked elhalkulnod.

2023. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11 van amikor 20 percig bìrja, de akkor is mindig akkor megy el, amikor nekem már nagyon jó. :D
2023. nov. 9. 06:43
 13/21 Oldfire ***** válasza:
13%
A párod egy önző tahó. Ha igazán szeretne igyekezne, hogy neked is jó legyen.
2023. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
13: öreg, olyat nem tudsz elképzelni, hogy valaki nem tudja tökéletesen irányítani, hiába próbálja?
2023. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%
Gyakoroljatok mindketten. Férfi vagyok és igen, lehet irányítani. Kontrollálni kell az agyat. Egy férfi legyen már képes erre és ne csak ösztönökből-reflexszerűen cselekedni. Uralja a testét! Egy nőnek más az izgalmi görbéje, ott elsősorban a hüvely izomzat erősítésével lehet előbb eredményt elérni.
2023. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A nők viselkedése közösülès közbrn, nagyon izgatóan, ingerlően hat a férfire.

Ha látja a férfi, hogy a nő egyre jobban ki van készülve, az bizony nagyon pörgeti a férfit, és ez felgyorsítja az eldurranást.

Itt csupán erről van szó, nehéz ezzel mit tenni.

Ez a 32- es csapdája.

Ha nagyon jó nőm van, akkor hamar elélvezek, ha nem túl jó a nő, akkor meg else tudok élvezni.

Most akkor melyik a jó megoldás ???

2023. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Inkább hálás vagyok érte hogy jó csajnak tart és hogy szeretjük egymást, jó a kapcsolatunk. ^^ A szex nem minden, ha egy vállalhatatlan alak az illető. Nekünk vannak közös terveink, nem a levegőbe beszél, ha eltervez valamit illetve ha megkérem valamire, megteszi, egy szavam sem lehet. :D
2023. nov. 9. 11:19
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező.

Ez így van jól, és ez a természetes.

Csak olyannal jó eggyütt lenni, akitől mindent megkapunk.

Nem csak este az ágyban, hanem a hétköznapi életünkben is.

Az meg teljesen egyértelmű, hogy egy nőnek nagyon fontos, hogy a párja elégedett legyen vele mindenben, és az ő szemében ő legyen a legjobb nő.

Én voltam olyan kapcsolatban , hogy végig éreztem, hogy nem az igazi.

Sajnos 18 évem ment erre rá. Egy életre megtanultam, hogy nem szabad.

Csak azért mert sajnálok valakit, azért nem szabad.

2023. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sokan nem sajnálatból vannak a másikkal, hanem mert mondjuk van pénze, szép, de nincs elég belső értéke, becsúszik egy baba, elvárja a család stb... a kényszer sohasem jó megoldás egy döntés meghozatalára. A szüleim 30 éver kínlódtak egymás mellett, nem érte meg. Az első nagy vitájuk után el kellett volna váljanak, ami 20 éve volt, azután nem tudták visszaállítani, ami volt.


A masik, ami miatt valakivel vagy, hogy "úgysem kellek másnak, nem találnek jobbat". És rengeteget élnek így! :(

2023. nov. 9. 13:39
 20/21 anonim ***** válasza:

Kerdezo a 3-as valaszoddal teljesen egyet ertek. En is pont ilyen vagyok.


Szerintem ugy tudja ezt szabalyozni vagy kesleltetni, hogy lelassit es mas utemben, pl mikor nagyon dug es erzed, hogy kozel vagy, de o is erzi, hogy el fog sulni akkor le kell lassitania. Pl durvan kemenyen benyomja viszont nem olyan intenziven mint elotte.


Nem tudom, hogy igy ertheto e?


Pl 10mp alatt ki be dugja 5x, de mikor erzi, hogy jon akkor csak 2x dugja be-ki 10mp alatt, de kemenyebben.

2023. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!