Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lánnyal beszélgettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lánnyal beszélgettem és állandóan a ferfiassagomra tekintett. Tudta hogy észre vettem és mégis. Nem kezdeményeztem mert nem volt olyan a helyzet, de szimpatikusak voltunk egymásnak. Ő 18 én 23. Miért nézte a csomagomat?

Figyelt kérdés
2023. nov. 10. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szopni akart
2023. nov. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy csak beképzelted. Pl csak lefele nézett mert pl nem tudott sokáig a szemedbe nézni vagy ilyesmi.


A saját tapasztalatom az, hogy volt már hogy vadidegen ember elküldött a picsába, hogy mit nézegetem a levelezéseit és olyan is hogy egy nő megvetően nézett valamit odaböfögött nekem és eltakarta a kezével a dekoltázsát hogy ne lássam. Mindkét esetben csak bambultam ki a fejemből.

Nem tagadom, megszoktam nézni a nőket, ha úgy adódik de még soha nem volt ebből probléma.

2023. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézett ki hogy ellenszenves lettem volna, feltartott a beszelgetesevel, én már köszöntem neki hogy elindulok utamra de ő inkább szóval tartott. Nem gondolom utólag hogy azért nézett volna ott mert nem akart a szemembe nézni. Csak hogy ha az emberrel történik ilyen, akkor tanácstalan, de ha mással akkor tudja hogy mi a helyzet. Ezért kérem tőletek hogy szerintetek.......

Köszi a válaszokat!

2023. nov. 10. 07:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar ne beszélgess lányokkal meztelenül.
2023. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy bro', elúszott a hajó. Ha akarsz egy nőtől valamit akkor előbb az agyába kell bejutni, csak utána tudsz a bugyiba is. Ha úgy gondolod szimpi voltál a csajnak, akkor keresd a társaságát és hívd el randira.
2023. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelentette h egyértelműen megáll neked, ha szexuálisan közeledsz.
2023. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hivatalos ügyben voltam nála, ezért nem közeledtem úgy hozzá. De egyébként érdemes lenne egy telefon vagy üzenet részére?
2023. nov. 10. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 😩
2023. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!