Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdicsértem ma egy kolleganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdicsértem ma egy kolleganő ruháját, akivel egy intézményben dolgozom, most viszont kínosan érzem magam, hogy mi van, hogyha nyomulásnak tekintette, pedig tényleg csak egy szimpla dicséretről van szó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint attól félek, hogy elmondta másoknak is, és majd röhögnek rajtam.
2020. ápr. 23. 19:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha más oka nincs, hogy azt higgye, hogy közeledsz felé, akkor nem kell aggódni. Egy dicséret még nem jelent semmit. Ha pedig nem egy reménytelen romantikus kislány, akkor ezt ő is tudja.

(Pl. nekem lány barátaim vagy meleg barátaim is szokták megdicsérni a külsömet, mégse vonzódik hozzám egyik se, mert ez nem így működik.)

2020. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már elküldtem a válaszomat, mielőtt írtál - annyit még hozzátennék, hogy ha ő emiatt rajtad röhög, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa.
2020. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy férfi!
2020. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye liba az aki röhög ilyesmin - azoknak véleménye meg miért érdekelne?
2020. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy nyomulásnak vette, és kétlem, hogy ezen röhögne.
2020. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen munkahelyen dolgozol, hogy ilyen szellemi szintet feltételezel a többiekről? Nem hinném, hogy bárki kiröhögne ezért, legalábbis egy értelmes, normális férfit nem röhögnek ki. Férfiként nekem is nem egyszer mondták nyugdíj előtt álló kolléganők is, hogy csinos vagyok, jól áll rajtam ez vagy az az ing, most akkor röhögjem ki őket valamelyik férfi kollégámmal, hogy "Te, a vén Gizike azt mondta, hogy milyen jól nézek ki, hehehe"? Másrészt meg mi van abban, ha valaki "nyomulásnak" is veszi a bókodat? Egy normális nő az ilyesmit is tudja kezelni. Szerintem a bajok nálad vannak, és ezt nem sértésnek szántam.
2020. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én gyakran szoktam dicsérni vagy vidám megjegyzést tenni a kolléganőkre, jobb lesz a hangulat, eszembe se jutna ilyen apróságokon parázni. Ebből baj még sose volt.


32F

2020. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Nos, végül nem volt semmi gáz, amikor összefutottunk ma. :D
2020. ápr. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!