Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak őszintén! Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak őszintén! Ha egy nő ismerősötök akire addig nem tekintettetek potenciális nőként, lefogy lehet onnantól esélye?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ismerős nő, pár éve ismeritek de nem találkoztok gyakran. Eddig nem próbalkoztatol be nála, nem volt potenciális jelölt.


Az illető lefogy bár előtte se volt rajta 6 tonna felesleg. De jól néz ki ezután. A személyisége rendben van.


Lehet ezután esélye?


Igen, tudom minden férfi más, de én most az itt lévők véleményére vagyok kíváncsi.



2021. dec. 4. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
nem.
2021. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ki is fejtenéd?:D

Elfogadom a választ csak érdekel a miértje.

2021. dec. 4. 11:51
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Első körben azt nézem, hogy az illető szimpatikus-e, meg el tudom-e képzelni, hogy 5 percet eltöltök a társaságában. Hogy mennyire dagadt, az jóval utána jön. Lehet egy bombázó is, ha egyébként egy ellenszenves f***sz.
2021. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem ellenszenves. Ismerősök vagytok, jóban vagytok.
2021. dec. 4. 11:53
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy valakivel formálisan jóban vagyok, vagy hogy beengedem a magánszférámba, erősen különböző dolog.
2021. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

ha van rajtad túlsúly, és le akarsz fogyni, akkor tedd meg magad miatt


onnantól, hogy ilyen csodákat vársz tőle, nagy lehet a csalódás


én személy szerint pár kiló változás miatt nem gondolnám meg magam, bár eleve nem kizáró ok pár extra kiló

2021. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kilók ennyire számítottak, akkor az a "kapcsolat" szrt se ér.
2021. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit takar a lefogy.


Az 5-6kg nem számít szerintem persze látszik csinosabb de nem számottevő változás ha valaki tetszik egyébként más terén.

2021. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kb 15kg.


Szóval számottevő változás, sokat számít és sokat javít egy ember kinézetén és szemyiséget illetően is (szerintem) számos pozitív hatása lehet.

2021. dec. 4. 12:23
 10/21 A kérdező kommentje:
#7 kapcsolatról eddig szó sem volt.
2021. dec. 4. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!