Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom a saját spermám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom a saját spermám?

Figyelt kérdés
Régebben mikor kivertem, gyakran az arcomig lőttem és akkor le szoktam nyalni, de ez nem volt rendszeres. Aztán egyszer egyik haverom mondta, h kiverte pohárba. És akkor gondoltam, én is és a végén megiszom. Első pár alkalommal unforítónak találtam, de annyira rákaptam, hogy most már csak pohárba és egyből iszom is ki. Ez vmi fétis lehet vagy egy olyan szoás, ha lesz csajom, akkor abba tudom hagyni?

nov. 11. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert izgató.


Én is sokszor le szoktam nyelni.

nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent abba lehet hagyni, csak elhatározás kérdése. Szerintem többen találják izgatónak a spermájuk lenyelését, bár ennyire rendszert talán kevesen csinálnak belőle.
nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Buzerant vagy. Semmi extra.
nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem ártasz vele másoknak, akkor semmi gond.

Miért ne ihatnád meg.

A 3-asnak pedig üzenem, hogy mehet a fenébe a minősítéseivel.

A szexualitás sokkal bonyolultabb, mint hogy jelzőkkel dobálózzunk.

nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
4. Bekaphatod! De nem a farkamat, inkább egy műbrokit.
nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Oldfire ***** válasza:
9%
Mert beteg vagy.
nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy akik minősítgetni akarnak, azok minek válaszolnak?

Arról nem is beszélve, hogy a szexualitás sokkal bonyolultabb, minthogy valaki ideböfögjön egy szót, hogy beteg, vagy buzerant.

Minek írsz ide, ha csak ennyit bírsz kiböfögni magadból?

Lapozz tovább.

nov. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7. Böfögök, mert beteg a világ, a társadalom, az emberek.
nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy számodra visszataszító valami, kedves 8-as. De amíg nem tesz kárt másban, mi közöd hozzá? És minek minősíteni?

A szexualitás sokkal komplexszebb annál, mint hogy van két nemi szerv és akkor hajrá.

Másrészt valakinek a vágyát, ami másban kárt nem tesz, folyamatosan minősíteni, leszólni, benne bűntudatot gerjeszteni, na ez a beteg.

Ha te ettől érzed jól magad, keress fel egy szakembert.

nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Full heteró vagyok. Az első magömlésem egy suli után történt otthon. Aztán valamikor később egyszer megkóstoltam és agyig izgatott !!! Évekkel később a tinilánnyal (aki ma a nejem) egy szopi után kértem mutassa meg milyen a szájában. Ő meg mókázott majd kérdően nézve lehet e, átköpött mindent. Oda vissza ment aztán lenyeltük. Nem hitte el. Elmondtam mindent és azóta megy a szex után a cuccal a játék!!! Menyország a szexünk!!!
dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!