Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfi vagyok, saját gyereket...

Férfi vagyok, saját gyereket szeretnék, de nem kívánom megosztani az életemet egyetlen nővel sem, erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te ne akarj. Ha lány lesz, akkor majd kidobod, mert nő lesz belőle? Aki már így teszi fel a kérdést, hogy a "gyereke anyjából" nem kér, az igazából tud szeretni? Mit gondolsz, mivel jár egy gyerek? Gyerek mellett nincs bulika, haverkák, akkor, amikor te akarod. Szóval, ha már így állsz egy kapcsolathoz is eleve, te gyereket ne akarj. De szerencsére nem is lesz így.
2022. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha saját vér szerinti gyereket akarsz, ahhoz az anyja is hozzátartozik. Magyarországon nincs béranyaság, és hiaba szülesztesz meg egy ukrán nőt, nem fogod tudni hazahozni a gyereket, mert elveszik, mivel nem tisztazott a származása.
2022. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezen még dolgoznak. Egyelőre kell hozzá nő 😉
2022. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakitől születik egy gyereked, te leszel a hivatalos apja, az anyja meg rádhagyja a nevelését. Mintha a barátnődtől lenne gyereked, akivel aztán szakítotok és egyedül neveled a gyereketeket.
2022. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4! Csak senki nem olyan hülye, hogy másnak szüljön gyereket baráti szívességből. Ilyen nő nem létezik.

#3

2022. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Láttad a Pinnokkiót?
2022. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#1:


Nem akarok párt, semmi bajom a gyerekekkel. Egyébként nem vagyok bulizós típus, az időm 60%-t a munkahelyemen töltöm, a maradékot itthon.


#6: Nem csak láttam, még játszottam is egy ilyen előadásban :)


:(


Mennyivel könnyebb dolga van egy nőnek, ha saját gyereket akar, pasas nélkül. Elég, ha szétteszi a lábait az első előnyös kinézetű, egy kicsit normálisabb palinak, máris csusszanhat a kölyök :( :(

2022. nov. 22. 22:22
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Te sajnos retardált vagy. Kétlem, hogy lenne olyan nő, aki meg akarná veled osztani az életét, s mint ilyennek, hála az égnek nincs esélyed gyerekre. Fogadj örökbe egy hörcsögöt.
2022. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Csusszanthat a kölyök... Tudod hány nő nevelte fel egyedül a gyerekét, mert a gyerek apja lelépett terhesség alatt? Gyereket nevelni egy nagyon nehéz feladat, még nőként is, pedig mi erre lettünk evolválódva. Arról nem is beszélve, hogy megszülni sem egy leányálom. Csak a magam nevében nyilatkozhatok, de az enyém biztos nem csak úgy csusszant. :D
2022. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, ukrajna tele van béranyákkal. Egyszerűen keresel egyet állítod a sok tízmilliós hercehurcát, és tádámm, lesz gyereked. Legálisan az anyja külföldi lesz, te meg az apja, aki itt egyedül neveli. Lehet így nem szívesen mennek bele, próbálhatod úgy is, hogy szerzel donor petesejtet itteni szimpi nőtől nyilván pénzért. Legutóbb társkeresőn találtak be ilyenért, szegény magyar pár.. a nő méhébe akarták ültetni a petesejtemmel létrehozott embriót, pénzért. Nyilván nem mentem bele, de szerintem találtak valakit. 100ért hajléktalan nő vállalná szerintem.
2022. nov. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!