Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolat esetén rémiszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat esetén rémisztő ha a kedvéért erotikus fehérneműt veszek fel?

Figyelt kérdés

(2 hónapja randizunk, 1 hónapja vagyunk együtt)

Szeretnék a kedvében járni úgy, hogy megvesszen az izgalomtól ezért gondoltam veszek egy átlátszó, sűrű szövésű hálós testharisnyát. Eddig csak melltartó/bugyi kombinációban látott. (L/24)

Az alakom megvan hozzá, csak félek hogy megijed mert még nem komoly a kapcsolatunk. Nem vagyok biztos benne hogy jó véleménnyel lenne rólam ha meglátná, és így nem tudnánk ellazulni. Ő 26 éves.

Szerintetek?



2016. okt. 25. 19:39
 1/6 RRR ***** válasza:
ha 1hónapja együtt vagytok,akkor persze ,,,húzd fel a végtelenség a fiúdat!!!
2016. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdés? Vagy kitől vársz megerősítő választ? Mert ha egy aszexuális válaszol itt neked azzal nem leszel előbbre. :D Én simán felvettem ezt a hálós testharisnyát kapcsolat kezdetén. Még több értelme is van az elején az ilyennek mintha úgy ismer meg mint aki sosem vett fel ilyet és 5 év múlva próbálkozik ezekkel a hacukákkal. Ha tetszik csináld. Ha nem tetszik ne csináld. De ne itt várd a választ.
2016. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megilyedni fog, hanem beindul. Mi párommal két éve együtt vagyunk. A legelején mindenféle trükköt bedobtam én is. Hidd el, csak jól fog elsülni a dolog. Sok sikert és jó.... :)

L/21

2016. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rémisztő?
2016. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld !!
2016. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre amúgy milyen válaszokat vársz?
2016. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!