Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezhet hogy érzelmileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy érzelmileg vonzódom a nőkhöz, de a szexualitás velük is rémisztő nekem? Valami baj van velem, igaz? Nem normális ha valaki senkivel nem érzett még olyat, hogy szeretkezni akar vele, és “teljesen összeolvadni”.

Figyelt kérdés
Szóval szerelem jellegű vonzalmat csak nők iránt érzek. Amikor elpirulok, zavarban vagyok ha ott az adott nő, mindig mosolygok ha láthatom vagy beszélhetünk. Ábrándozok olyasmiről, hogy megölelem, összebújunk, kézen fogva sétálunk vagy ilyesmi. De ha elképzelem hogy pl meztelenül bújunk össze, vagy bármi ilyesmi az nem izgat, hanem kicsit inkább taszít. De az, hogy ő meztelen és simogatom az nem, de ha fantáziában én is meztelen vagyok az undorító számomra. És vágyom az orgazmusra, de a maszturbálást is undorítónak tartom magamnál (más csinálja, az nem érdekel). Létezhet, hogy érzelmileg és testileg is vonz, de a szex taszít? Mi bajom van?

2022. nov. 22. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aszexuálus vagy.
2022. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős vagy? Azt is jó lenne tudni.
2022. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2022. nov. 22. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
A férfiakkal mi a helyzet? Hozzájuk hogy viszonyulsz?
2022. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerelmileg és testileg is teljesen semlegesen. Barátként és családtagként szeretem őket, hétköznap jól elvagyok velük, de semmit nem “mozgatnak meg bennem”.
2022. nov. 22. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Nyersebben: szexeltél már férfival?
2022. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Ért bármilyen szexuális zaklatás kiskorodban? Esetlegesen családom belül? Szuleiidel milyen a kapcsolatod?
2022. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: igen sajnos, még gimi végén muszáj volt egy sráccal. A családommal jó a kapcsolatom.
2022. nov. 22. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi az hogy muszájból szexeltél? Megerőszakolt?
2022. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Aszexualitás. Nem kell ezt túlragozni, pláne a privát szférájában turkálni.
2022. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!