Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok kollégiumban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok kollégiumban szégyenlősség?

Figyelt kérdés
Az érdekelne kollégiumban mennyire van jelen a szégyenlősségSaját tapasztalatok?Zuhi közbe?Zuhitól a szobáig tartó úton?szobán?Többi diák?Meztelenül vagy?

2015. júl. 8. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Van akinél igen van akinél nem :)

Én pl. meztelen járkáltam a folyosón :D

Van aki örült ennek de többen inkább nem :D

2015. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szégyellős,sokat meztelenkedek.
2015. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán végigmegyek a koli folyosóján minden ruhanemű nélkül és közben artikulálatlan üvöltésekkel bizonyítom dominanciámat! :D :D
2015. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én folyton sztreccs boxerben mászkáltam a folyosón, póló sem volt rajtam, csak boxer :D 18F
2015. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közel 10 éve vagyok koleszos, nem különösebben zavar, ha meglátnak, többnyire van rajtam boxer ha a szinten belül mozgok. Viszont ha át kell menni egy másik szintre azért felhúzok egy polót vagy nadrágot.

A zuhany alatt nem vagyok szégyenlős, az első koleszomban csak csövek álltak ki a falból, szám szerint nyolc és alájuk kellet állni, elválasztó fal nem volt, és a dohányzást is a zuhanyzóban oldották meg. Így volt, hogy 12-13 diáktársam jelenlétében zuhanyoztam.

Nem volt gond ezzel.

24F

2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy évig voltam koleszos, olyan 11 éves koromban azt hiszem (nekem akkor már bőven volt mellem). Mások egyáltalán nem zavartatták magukat, de én akkor se voltam és most se vagyok egy magamutogató típus. Általában este 11 után mentem fürödni, amikor már mindenki aludt. Ha mégis együtt kellett valakivel, akkor a leghátsó kabinban, ügyelve arra, hogy ne lássanak meg - esetleg kivártam. Szerencsére a mi szobánk volt a legközelebb a mosdóhoz, így eleinte törölközőben is átvágtam a folyosón; miután rájöttem, hogy mennyire problémás a szobatársak előtt öltözni, inkább pizsiben már csak. (Igen, a reggeli átöltözést is a fürdőben oldottam meg, akkor lehetőség szerint minél korábban, mert nem volt valami jól záródó ajtó.) Meztelenül senki nem rohangált a folyosókon (legalábbis a mi emeletünkön), de lehet csak, mert ez egy lánykollégium volt. :D (Előző válaszadók fiúk voltak nagyrészt, ahogy látom. :))
2015. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk meztelenül azért nem mászkálnak az emberek. Olyan van, hogy egy szál törölközőben, vagy boxerben, lányok bugyi melltartóban,de ezen kívül nem igen. Én is van úgy egy boxerba mászkálok, de főleg nyáron, mert télen ahhoz túl hideg van a folyosókon. Nálunk emellett a zuhanyzók is zárhatóak, szóval van akik bemennek ketten, van aki egyedül és rá tudja zárni az ajtót
2017. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!