Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pároknál is volt olyan ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál is volt olyan , hogy feledésbe merült , vagy nem volt kedvük s idejük a szexuális életük fenntartásához, amint gyermekük született ?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a szexuális életük el lett hanyagolva , mert a "feleség figyelme szinte 100 % ig a gyermekekre összpontosult .
2023. nov. 14. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ebben vagyok 5 éve…
2023. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
5 éve ?
2023. nov. 15. 00:09
 3/25 anonim ***** válasza:

#2

Jaja…

2023. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Na ezért nem szabad a nőnek gyereket csinálni.

Mert amint megszüli abban a pillanatban hosszú évekig leszarja a pasit szexuálisan.

Megéri?

Hát nem!

Az, hogy évekig csak magamnak verjem ki, miközben egy nő is van az életemben,ez így nem élet.

Akkor inkább élek egyedül, de nekem nincs szükségem arra, hogy félre legyek dobva!

Aztán majd ha eltelik 5-8 év, akkor fogja azt mondani a nő, hogy, na most már ráérek, szeretkezhetünk?!😡

Hát, köszönöm szépen ebből nem kérek!

2023. nov. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

4

Esetleg be kellene segiteni, és akkor talán lenne rá erelye a nőnek...



Kérdező, mi két éve nem.tudtunk szexelni, ami miatt egyfolytában hisztizik a férjem!

Nincs gyerekünk, de a szutyok, élősködő k*rva anyja idekoltozott, ugy meg ugye nem lehet, hogy a csótány ott mereszti a lusta p*csáját a tv elott egész nap! Ahelyett, h elkuldeni, engem b*szogat (képletesen), hogy dugjunk! Nekem is hiányzik a szex, és már azon gondolkodom, hogy máshol keresek gyengédséget! Mert jelenleg egy mamahotelessél élek egyutt! (Normális nő nem jön ossze mamahotelessel, de ha később ideköltözik.... 😔 no comment

2023. nov. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

4#


Sose cserélném el a gyerekeim több szexért…

Akinek nincs gyereke sosem érti meg milyen, ha van. Semmivel sem lehet összehasonlítani az érzést.

F

2023. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

5#


Az elég gáz helyzet…

Megőrülnék, ha anyám ideköltözne. :D

Inkább fizetnék neki egy albérletet…

2023. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Csak egy gyerek lett, de nem volt ilyen. A szülés után volt egy kicsit szárazabb időszak, mikor nem úgy kívántam, mint előtte, de szex attól volt, ha a párom akarta. Utána visszatért a libidóm és szenvedtem tovább a szexhiánytól. XD

N

2023. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

7

Van több lakása ahova mehet, de persze neki az a célja, hogy elváljunk, de persze ő ezt tagadja. (Jó úton halad afelé a hazassagunk)

2023. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

#5

Sejtettem egy ilyen választ ;


Esetleg be kellene segiteni, és akkor talán lenne rá erely(j)e a nőnek...


Szinte kár, hogy nem én írtam le,mert tudtam, hogy,valaki, ilyen választ fog írni.


Szóval a sok segítség mellett sem lenne szex mert ugyebár a nő csak a gyerekre koncentrál és lefossa a férfit.


Kell nektek nőknek a férfi. Kell arra, hogy gyereket nemzzen,kell arra, hogy segítsen mindenben, támogasson mindenben,kell a türelme, kell a megértése, de arra már nem kell hogy szexeljetek vele.

Furcsán vagytok ti nők bekötve.

2023. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!