Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pároknál is volt olyan ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál is volt olyan , hogy feledésbe merült , vagy nem volt kedvük s idejük a szexuális életük fenntartásához, amint gyermekük született ?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a szexuális életük el lett hanyagolva , mert a "feleség figyelme szinte 100 % ig a gyermekekre összpontosult .
2023. nov. 14. 21:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt vannak akkor komolyabb komolyabb problémák is mint a gyermekek miatti szex hiánya .
2023. nov. 15. 11:25
 12/25 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy mikor szült pl? Az sem mindegy ...

Nekem 3 gyerekem van, elváltam, 2 éve ùj párom van. Nálam inkább az exem volt aki vagy maszturbátornak akart használni, vagy inkább bele sem kezdett...pedig én annyira sose tudtam rottyon lenni, hogy ne akarjak hancùrozni egyet.

35N

2023. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12/

6 éve szült , de azóta mintha az irántam való vágya , teljesen le csökkent volna , úgy érzem hogy már nem kíván engem szexuálisan .

Minden közeledésemet elutasítja szinte !

Jó , igaz hogy nincsen egyszerű dolga a gyermekekkel , tőlem a gyermekek még egy üdítőt sem fogadnak el , csak is az anyjuktól .

Ezért nagyon le tudják fárasztani páromat .

Én megértem őt is , hogy fáradt és nincsen kedve hozzám , na de már 1 éve nem volt köztünk semmi , sem egy csók , sem egy ölelés , egyszerűen semmit sem enged , kicsit sem enged közel magához !

Már úgy élünk , mintha csak a testvérem lenne .

Mikor látom egy szál bugyiban , vagy pucéran , majd meg őrülök annyira kívánom őt és annyira jólesne megérinteni , meg simogatni és kényeztetni őt .

De távol tart magától !

Valahányszor beszéltem róla , hogy én mennyire kívánom , mindig azt mondja hogy ő fáradt , nem kívánja s nem akarja , meg hogy szex nélkül is le lehet élni egy életet !

Én ezt nem értem !

Te értetted az exed viselkedését ?

2023. nov. 16. 01:01
 14/25 anonim ***** válasza:
Most jött vissza a céghez egy kolléganőm kb. 2-3 év után. Ikreket szült. Mesélte, hogy amióta szült, neki azóta nincsen igénye a szexre. Sajnálja is a férjét.
2023. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13#


Nálunk full ugyanez a sztori. Annyi kivétellel, hogy 1-2 havonta becsúszik egy szex.

Viszont az is max akkor, ha én kezdeményezek…

2023. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Hülyék ezek a nők!

Kell nekik a férfi, kell tőle gyerek, kell a pénze, mert sokuk egyedül, gyerekkel nem tudna megélni, de a szex az már nem kell nekik.

Szánalmasak! 🖕

2023. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

12es vagyok.

Eléggé bele tudom élni magam a helyzetébe,viszont a 6 év az 6 év, borzalmasan sok idő, tehát szoptatás, stb schon vorbei.

Elmondom nőként miért nem kívántam már a válás előtt 2 évvel sem az exem(amúgy jò pasi, vékony, ezermester, okos, stb...) nem tudtam tisztelni, ahogy ő sem engem. És alapvetően ez ölte meg a kapcsolatunkat. Ha az exem csak ürìtésre használ, nőként nem tisztel. Én pedig őt nem tudtam tisztelni,mert így viselkedett velem és mert alapjáraton sem talpraesett sem tökös nem volt.

Sok fajta problémánk volt 10 év alatt de amikor megszűnt a tisztelet ott harangoztak. Ha beszéltem vele , degradált h "nők, női hiszti, majd megunom, mensizek". Ez abszolút tiszteletlen felém. Nem tudom te hogy viszonyulsz a feleségéhez q mindennapokban, de ha a gyerekek egy jòt sz*rni sem hagyják, akkor erről te is tehetsz. Egy 6 éves már enged magának vizet a csapból, segìteni kell önnállòsodni őket, pl egy 4 éves elmegy már egyedül kakilni, stb. Vagy ha te otthon vagy, küldd el vegyen egy forró fürdőt, fodrászhoz, körmöshöz, barátnővel kávézòba. Töltődnie kell hogy te is profitálhass belőle. Vegyél le ròla több terhet(igen, a gyerek nem fog szomjan halni ha anya nincs otthon és te adsz neki enni...majd hozzászokik)

Ha az exem velem így tett volna, biztos vagyok benne hogy legalább lett volna esélyünk megmenteni. De szerinte mindenki hülye csak ő helikopter...ez már másik sztori

12es voltam

35N

2023. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%

Megy itt a hiszti, hogy nincs szex. Na és?

Miért annyira fontos a szex? Sokkal fontosabbak a gyerekek, mint a szex.

Szex nélkül lehet élni, de gyerekek nélkül nem!

Én nő ként elvárom, hogy a férjem besegítsen szó szerint mindenben.

Ha ez nem megy, fel is út, le is út!

35 éves vagyok, nekem nincs időm a gyerekek, munka háztartás mellett még a férjemet is kiszolgálni szexuálisan.

Nálunk nullára csökkent a szex.

De nekem nem is hiányzik.

A férjemen látom, hogy akarná, mert vannak jelek és próbálkozások, de nem érdekel.

Ha ez így működik, addig maradunk együtt.

2023. nov. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

18

Ugyanez a véleményem nőkent. Eleve a szex egy undorito dolog, a gyereket meg kozosen csináltuk, tehát.KÖTELESSÉGE segitenie, a KÖZÖS gyerekkel.

Ha elmegy máshova egy ejszaka erejéig, nekem az is.oke. (nem tudom te ezzel hogy vagy?)

2023. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

#19


Buta vagy!

Addig jó volt a férfi amíg gyereket csinált, utána már undorítónak tartod a szexet?

Kár beléd a levegő!

Istenem, hogy miért van ennyire sok primitív nő?

2023. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!