Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pároknál is volt olyan ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál is volt olyan , hogy feledésbe merült , vagy nem volt kedvük s idejük a szexuális életük fenntartásához, amint gyermekük született ?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a szexuális életük el lett hanyagolva , mert a "feleség figyelme szinte 100 % ig a gyermekekre összpontosult .
2023. nov. 14. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20

Elotte is annak talaltam

2023. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azok, akik azt ìrták hogy a szex undorító és hogy szex nélkül lehet élni, de a gyerek nélkül nem.

Ha ilyan undorító,mìért szexeltél? Csak hogy "utòdot" hozz a világra? Szex nélkül hogy lehet gyereked, ha a szex nem fontos?! (OK, van örökbefogadás is...)

Az a szerencsétlen párotok csak "örökìtőanyagnak" jò? De akkor minek vagytok együtt? Gondolom adja le a pénzt, aztán hozzá kell vágni, hogy ez is kevés, mert ti gyerekeket neveltek mártír mòdra("nekem ne segìtsél ìgy, hogy adod azt rá, inkább menj ki, rossz nézni")?! Az lehet hogy jò szexben még nem volt részetek, de ezen is lehet változtatni...őszinte kommunikációval, maszturbálással(hogy megismerjétek a saját testeteket, mi jò nektek,ìgy tudtok ròla a partneretekkel is kommunikálni).

Abba belegondoltatok, hogy azok a gyerekek 10-15 év múlva kirepülnek? Akkor mi marad?? Egy jéghideg kapcsolat, amiben 0 intimitás van, nem ismeritek egymást, aztán majd rátelepszetek a felnőtt gyerekeitekre, sìrtok utánuk,mert a férjeitek mellett üresség éreztek.

Apropó, mit érezhet a pártok? Abba belegondoltatok? Lehet az önbizalmukat ezzel a 0ra tapossátok, hogy ők abszolút nem kívánatosnak, nem férfiasak. Valòban az a megoldás, hogy menjen titokban más nőkhöz?? És ha ezt megfordìtanánk? Ha ők mondanák, mikor ti panaszkodtok milyen fáradtak vagytok, vagy fel kéne férni egy polcot és a férjének azt mondaná, én jòl elvagyok menjetek valaki máshoz kérni/panaszkodni.

Ez nem a férfiak kiszolgálásáròl szòl, hanem a partneretek/egykori szerelmetek tiszteletéről, hogy az ő igényeit is szem előtt tartjátok. Lehetne pl kompromisszumot kötni. Pl a csütörtök este randi este.

Vagy minden második hétvégén 1 nap együtt(mami, babysitter, barát addig vigyázhat a gyerekekre).

Vagy legalább havi 1! délutánt, estét eltölteni intimitásban, beszélgetni, kiritryenteni magatokat(ez dob az önbizalmatokon is).

Ha segítségre szorulnak otthon, mondjátok, és hagyjátok, hadd csináljak q pasik ahogy tudják(ha a pòlò fonákul lesz q gyereken, vagy a nadrág eleje hátul, az is mindegy).

Ne akarjátok a férfiakat debilizálni, és olykor dìcsérjétek is őket, ez nektek is jòl esik.

Amúgy ha behatolás szexre nincs is igényetek, ott a kezetek, számok, ne csak akkor jártasság, ha nektek kell valami.

Empátia, kommunikáció, tisztelet.

Ámen

35N

2023. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, gyökér nők, akik csak arra használtátok a férfit, hogy gyereketek legyen,utána eldobtátok őt, lehet példát venni a 22-es hozzászólótól.

Teljes mértékben igaza van!

2023. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

17/

Köszönöm a részletes hozzászólást,kérdésemhez .

Abban igazad van hogy nagyon nagy terhet jelen a 2 gyermek , párom részére .

Azt is jól leírtad , hogy még a WC használat közben sem hagyják nyugodtan páromat .

És abban is igazad van , hogy én is tudnék nekik adni , inni is meg enni is , meg más egyéb dolgokban is tudnék segédkezni , hogy páromat kissé mentesítsem a terhek alól .

De mivel én nagyon keveset vagyok itthon a munkám végett , így a gyerekek úgymond , el hidegültek , el távolodtak tőlem érzelmileg annyira , hogy tőlem még egy csokoládét sem fogadnak el !

Ha szomjas valamelyikük , adok inni , de azt nem isszák meg ,az anyjuk adjon nekik másikat és csak azt hajlandóak meginni , amit az anyjuk adott nekik .

Bízok benne hogy idővel majd ahogyan komolyodnak , másképpen fogják fel ezeket a dolgok és akkor talán párom válláról is le tudok venni súlyos terheket .

2023. nov. 17. 11:45
 25/25 A kérdező kommentje:

22/

Részemről ezért az őszinte hozzászólásodért , óriási piros pont .

Egy jól megfogalmazott ,őszinte és valós érzelmekkel fűszerezve , komoly vélemény !

( minden elismerésem a józan véleményedért ) ...

2023. nov. 17. 11:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!