Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik cuckold felállásnál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik cuckold felállásnál a szerető (Bull) szerepében vagytok, szoktátok éreztetni a felszarvazott férjjel hogy ő 1 lúzer? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat a dolog.


36F



nov. 15. 07:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Nem is kérik, az más, hogy utána rájátszik.

nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Vannak párok ahol ezt igényli a férj. Nem kell túltolni, mert lehet a te nőd meg nálad nagyobb kanival kefél titokban
nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2: én a férj vagyok...
nov. 15. 07:34
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Megbeszélés kérdése illetve kialakul. Voltam olyanban, hogy a férfinak csak akkor volt erekciója ha dugta valaki az asszonyát és közben szavakkal alázták őt a pirinyója miatt
nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: erről mesélnél picit bővebben?
nov. 15. 07:51
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Itt mindenki előtt...
nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Még a végén megismerünk az utcán 😄


Lehet privátban is.

nov. 15. 07:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Személyes élményeket nem akarok részletezni legfeljebb privátban. Ha gondolod írj
nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a szituáció, hogy a férj orra előtt szexelek a feleséggel már egy megalázó helyzet. Én különösebben nem foglalkoztam a férjel, ilyen kalandok során. Olyan viszont volt, hogy a feleség éreztette, hogy a férj egy lúzer, és egy alkalommal be is kellett kapnia a farkam.


F53

nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, volt szub házaspár, akiknél bikakánt voltam, s igen, élvezte, hogy alázom szavakkal is


46/F

nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!