Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, barátotoknak engednéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátotoknak engednétek, hogy valami mást is csináljon a puncitokkal?

Figyelt kérdés

Be akarom kenni a barátnőm punciját nutellával, de nagyon ódzkodik tőle, mondtam, hogy akkor mézzel had kenjem be neki, én meg majd lenyalom róla.


Szerinte csak viccelek, pedig nem. Komolyan gondolom, és külön megkérdeztem tőle, hogy akkor legalább a cicijére had kenjek nutellát vagy mézet, majd rácuppanok, de azt sem engedi, mert érzékeny a melle.


Akkor bevetettem az "aduászt", mondtam neki, hogy oké, akkor majd miközben alszik bekenem a punciját ezekkel a dolgokkal, aztán kinyalom úgy (ami nyilván lehetetlen, mert felébredne). Kiakadt, de nem agresszíven mondta a nemtetszését, hanem vigyorogva, hogy felejtsem el. Akkor a popsiját kenem be nutellával (igen, ott), erre azt mondta, hogy nem vagyok normális :D


Na most akkor van rá esély, hogy belemegy egyszer?


Barátotoknak engedtek hasonlót? Tejszínhab pl.



2023. nov. 15. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Libazsírral próbáld, lilahagymával.
2023. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az nem is rossz, utolsó.
2023. nov. 15. 20:34
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ennyire nem kell kikészülni, mint ahogy most beléd álltak kérdező. Tény, elég random vágy ez, és ha nagyon erőlteted, az ciki. Pl alvás közbe ne kend össze, ha nem akarja. De szerintem ez nem olyan vészes dolog, én simán megengedném. Nem kenyerem az ágyban kaját kenni egymásra, sanszos, hogy csak elnevetném magam, mert nem túl erotikus számomra. Nyilván nem egy kiló nutella a kis és nagyajkam közé masszírozva, de mondjuk egy kiskanálnyi a szeméremdombra nem akkora dolog. Persze, a nemet tiszteletben kell tartani. Csak nem értem, miért vesznek itt sokan véresen komolyan ilyen ártalmatlan dolgokat is.
2023. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi átlagos pár vagyunk átlagos szexualitással. Kipróbáltunk már ezt-azt, és mindkettőnket izgatott. Volt anál, pisi, nutella méz sürített tej tejszínhab a punciján és imádta ahogy lenyalom. Volt h gumicukorral tömtem tele majd egyenként kiettem. Egy alkalommal kanapé háttamlánal gyertya állásban pezsgőt töltöttem egy kis tölcsérrel a punijába, majd szívószállal ittam ki. Az esetek 95 százalékában nem teszünk ilyeneket, és utána alapos a tisztálkodás. De olyen is vplt. Nagyon megfűszerezi a szexet ha olykor-olykor játszunk egymással.
2023. nov. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedi meg, úgyhogy álmában csinálod?


Na koma, én ezen a ponton adtam volna rád a kabátot de nagyon gyorsan.


Nem az a probléma, hogy ez egy hatalmas perverz dolog (nem az), hanem az, hogy valamit konkrétan elutasít és ezt te nem vagy képes az agyaddal felfogni.


Mi lesz a következő?

-Édes, ****hatom a *****, aztán ***** miközben ******.

- nem, szó se lehet róla, nekem ez nem fér bele.

-Jó, akkor megvárom míg a műtéted után mélyaltatásban leszel, és akkor majd jól megerőszakollak, hihihi!

2023. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát ha egy pasi annyira finnyás hogy minden szart a pinámra akár kenni mert csak úgy tud egy tiszta ápolt egészséges puncit kinyalni

Akkor inkább ne nyaljon.

Elveszi a kedvem az egésztől

Én se mártogatom csokival senki farkát a tiszta ápolt egészséges fszra se kell semmilyen idióta kence


N29

2023. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engedném simán. Ha más nem, mellre, fenékre biztosan.
2023. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hegyezitek ki arra h natúr már nem is jó meg ilyen marhaságok. Ez csak egy erotikus játék ami nyilván nem minden alkalomra szól. Szerintem nagyon izgató tud lenni.
2023. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez így van, utolsó. Nem is gondoltam, hogy egynél többször próbálkozom. (kivéve ha ízleni fog a nutellás-mézes punci)
2023. nov. 16. 12:15
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Nehezen képzelem h egy lány nem enged egy kis nutellát magára kenni. Talán válts taktikát, de semmiképp ne erőltesd. Kérdezd meg, a cicijére mehet-e. Utána esetleg a te pöcörődre egy kicsi h ő nyalja le. Ne egy alkalommal történjen, lassú víz partot mos. És egyszercsak azt veszed észre, h csokit nyalsz a puncijáról, amit ő nagyon élvez. Sok sikert.
2023. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!