Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy már elfelejtettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

U. Xorter kérdése:

Volt, hogy már elfelejtettétek, hogy évek óta van barátotok/barátnőtök, és csak évekkel később jutott eszetekbe, amikor már késő volt?

Figyelt kérdés

Velem pont ez történt egyszer tizenévesen. Évek óta ismertem valakit, elkezdtünk járni, összejöttünk, gyakran találkoztunk, ott voltunk egymás szülinapjain is, ismertük egymás szüleit, minden, de egyszer csak elfelejtettem, hogy ő létezik, és csak évekkel később eszméltem rá, hogy amúgy nem volt nekem egy párom? Hát de, megkerestem, totál értetlenül állt a dolog előtt, és mondtam, hogy próbáljuk meg újra, de akkor már nem működött.

Lehet, hogy ez inkább Mentális egészség kategória, bocsi.

Úgy jutott eszembe ez a kérdés, hogy a napokban azon gondolkodtam, hogy most vajon van-e párom, de nem jutott eszembe senki, szóval szerintem nincs.

Nyilván ez a tizenéves kapcsolat nem volt olyan komoly, mint a huszonéves felnőtteké, szóval nem volt együttélés, gyerek vagy ilyesmi, de félek hogy valami baj van a memóriámmal.

És igen, az nekem is fura volt, hogy ő nem keresett, sőt senki sem emlékeztetett rá. Lehet azt hitte, hogy direkt ignorálom vagy ilyesmi.



2023. júl. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj minél hamarabb!
2023. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutyád amúgy van?

Esetleg mellékállásod?

Egy második bankszámlád, amin a lottónyereményedet tartod?


najó, viccelek, de azért ez elég para:D

2023. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire durván nem, de volt egy hasonló.

Szomszédok voltunk a sráccal, szó volt róla, hogy közös albiba is megyünk, de én végül nem akartam.

Elment pár hétre külföldre dolgozni, de az időeltolódás is nagy volt, ezért megbeszéltük, hogy addig nem tartjuk a kapcsolatot, majd, ha hazajött. Nekem közben bedöglött a telóm és elköltöztem. Hazajövetele után 1-2 hónappal jutott eszembe. Szóval írtam is neki egy e-mailt(csak én tudtam az ő e-mail címét még régről, de sose használtam, tehát ő nem tudta az enyémet), amelyben jól leb@sztam, hogy már rég itthon van és nem is keresett🤣 Felvilágosított, hogy próbált, de telefonon nem vagyok elérhető és úgy látja, már nem lakom ott😕

2023. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez szimplán arról szól hogy önző vagy.. az önzés miatt felejtetted el.
2023. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire valós story.

Nekem olyan volt, hogy valakivel összebarátkoztam, együtt buliztunk, ő még utána levelet is írt nekem postán (!), de nekem valahogy teljesen kiesett az ő személye. Volt hogy összetalálkoztunk véletlenül és tök hülyén viselkedtem, azt se tudtam ki ez, csak utólag esett le.

És van egy csomó olyan esemény az életemben, amit mások elbeszéléseiből tudok, pl. hogy mit csináltunk gyerekkoromban. Mikor mások mesélik, akkor haloványan be szokott ugrani, hogy mintha tényleg lett volna ilyen, de amúgy tök sok minden kiesik.

Ezeket úgy értelmezem, hogy számomra nem voltak olyan jelentős élmények, események ezek, emiatt nem hagyott mély nyomot.

2023. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!