Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolgokkal szoktatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokkal szoktatok a barátotoknak kedveskedni? Akár apró gesztusokkal

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Apró gesztusok pl bulizok táncolok a kocsiban jokedvu vagyok vele

Megviccelem, humorizálok

Egoját legyezem de ezzel óvatosan kell bánni mert könnyen hiszik nyeregben magukat

Néha szerencsétlenkedem vmit a konyhában

Flörtölök vele

Kifestem a labujjkörmeit átlátszoval

(Volt akin az uv lakkot probaltam ki ami nem látszik csak uv alatt, haverjai mikor meglátták nagy ooen volt :D)

Rúzsos szájjal agyon csókolgatom mindenhol és lefotózom

Belemegyek a szereojátékaiba pl amikor kérlel bocsàssak meg és térdepel felveszem azt a szerepet amit ilyenkor más nők is a filmekben :)

Ha épp udvariaskodik.pl kocsiajtót nyit akkor úrinőmódon ülök be

Valójában azonnal értékelek mindeng amit nyújt

Nagyon jó partner vagyok neki bármihez és bármibe fejeseket is ugrani es együtt "vadulni"

Jófej vagyok azokkal a haverj!ival is, akikkel szóba se állnék de nyílt őszinte is vagyok ugyanakkor megmondom a magamét, ha kell a saját kis nőcis stílusomban, és nagyon bírják :)

Van hogy fáradtan semmi kedvem de ha akarja, elmegyek vele akárhova is, ugyis fel szoktam pörögni mellette.

Nagyon imádom hogy hozzám öltözik hogy erre is figyel és én is asszimilálódom hozzá sokmindenben

Miatta állandóan töltöm a telot mert pánikol ha lemerültem

A szüleivel is elspanolok és halálra röhögjük magunkat(ez is olyan de ha nem járnék vele akkor kapcsolatunk se lenne a szüleivel se)

Emlékeztetem néha hogy bakker megígérted anyudnak a gyógyszert h kiváltod, aztán jön a "hu tényleg".

Felvettem a stílusát pl rühelli ha írva pötyögünk mindig szóban akar, le is álltam róla tényleg értelmetlen mert rengeteg a téma mindig szóban gyorsabb es többminden belefér 1 percbe is.

Ha nyugtalan mert féltékeny próbálom megnyugtatni de valójában a kapcsolat rákfenéjét làtom ebben

Miatta a sok intimkemikália epilálás borotválás es a bajok is és én fizetem a gyógyszert is. Beáldozom az egészségem. Habár ez nem apróság.

Ha kap tőlem vmi dobozos sört akkor rakok rá cukker matricát.

Írok neki nagyritkán cetliket amikor lát meg mikor nem vagyok ott.

Ugy teszek mintha érdekelne pl a párologtatója illatgyertyái illetve aroma dolgai(neha bedugul az orra vagy ilyesmire jók neki a levegőbe)

Meghallgatom kíváncsi fejjel mikor a fegyvereiről beszél vagy segítek neki összerakni meg a tisztítását kikeresem a googlen:D és nézek pár ukrán fegyvermagyarázo videot hogy segithessek :D

Elnézem neki dolgait

Mikor meglátom mikor találkozunk nyakába ugrás van vagy elvagyok ájulva nagyon jól le tudja reagálni!

Ha akarja végigtaposom a hátát.

Vagy van hogy ráfekszem ha fekvőzik, hogy na most és igy!:)

Vezetem a kocsiját gyakorlok vele mert neki tetszik ez

Ötletes vagyok várja is, hogy hova akarok menni mi legyen

Imádnivaló vagyok neki

2023. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Az 1-est kb az egyharmadáig olvastam el. Pusztító 😵‍💫😵

😅😅

2023. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A szerelmesek mások.

Tudod ők hancúroznak meg ilyenek.

Másoknak ez meg bleee

2023. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1es,milyen intimkemikália meg bajok? Mi miatt kell a sok gyógyszer?
2023. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!