Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csaj kérdezte hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj kérdezte hány éves vagyok, miért nincs még gyerekem, családom, én ilyen magányos farkas vagyok, erre ö adott egy választ, szerintetek ez biztos elutasítás lányok?

Figyelt kérdés
szünetben megkérdeztem tőle hogy nem neked kéne megszelidíteni ezt a magányos farkast, erre azt mondja, ő már nem foglalkozik állatidomárkodással, miért nem másoknál próbálkozok.

#magányos farkas #egyértelműség #nem másoknál próbálkozok
2023. nov. 20. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor te ilyen nyomulós ertetlen erőszakos figura vagy. Inkabb megtűrt zónának mondanám. Ennél is van lejjebb. Hagyd békén szegény csajt.
2023. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hány év korkülönbség van köztetek?
2023. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekes, hogy ezek után még beszélget veled. Ilyenkor inkább kerülni szokták a nők az ilyet. Szerintem válts át abszolút ignorációba, ne foglalkozz vele,ne keresd a társaságát, ne szólítsd meg, úgymond rá se nézz, ha esetleg valami miatt beszélni kell vele akkor légy normális de mond el tömören amit muszáj, semmi pluszt és lépj le. Mert most futsz utána, lovon van. Meglátjuk, hogy ha már úgy érzi nem érdekel téged akkor fog e közeledni. Ha fog ne "csapj le" rá rögtön, ne azt lássa, hogy két szó feléd és ugyanott vagy mint azelőtt, oda vagy érte. Ha pedig nem fog akkor legalább tökös fiúként megértetted, hogy nem kellesz és hagytad őt ahogy kell.
2023. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!