Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan utasítsam el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el egy prostinál a nyalást udvariasan?

Figyelt kérdés

Magyarán, nem akarom megsérteni vagy tönkretenni a hangulatot, de nem akarom kinyalni. Hogy hozzam ezt tudatára? Látszólag mindegyikőjük ezt elvárná ahhoz, hogy felizguljanak, holott éppen a munkájuk lenne az, hogy készenlétben álljanak, nem?


Én a pénzemet adom, az az én részem, ő pedig az örömöt, az az ő része, és ezzel már egyenlők vagyunk. Furcsa elvárni szerintem még extrán, hogy miután fizettem, még én is tegyek ki magamért.


Nyilván megértem hogy vannak olyan férfiak akik ezt élvezhetik, és én is élvezném kapcsolatban, de azt elsősorban azért mert örömet szerzek egy olyan nőnek aki fontos nekem. Prostituáltakhoz nem szerelemért megy az ember.



2023. aug. 21. 05:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naív vagy ha azt hiszed, hogy ez elvárás náluk!
2023. aug. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Pedig nekem eddig úgy tűnt, hogy a legtöbbjüknél ez vagy elvárt, vagy "erősen ajánlott opció", illetve az eddigi tapasztalataim alapján + azok alapján amiket olvastam, pl. élménybeszámolókat, szinte mindig említve van.


Ezzel szemben a legtöbb férfitől nem-prostis oldalakon azt olvasom, hogy nem akarnak ilyet csinálni, amit megértek.

2023. aug. 21. 05:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem senki nem mondta h nyaljam ki.
2023. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1 nem kötelező kinyalnod

2 mit gondoltál h előtte maszturbál hogy nedves legyen? Ez nem így működik


3 szerinted mire van a síkosító


4 szerinted az a szex h fogod és beteszed ? Valamennyire el kell lazítanod a nőt h be tudjon engedni

Nem kell nyalnod ide mondjuk ha kicsit simogatod lazulnak az izmai

2023. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Egy prosti csak akkor élvez, amikor fizetsz. Sok más körítés csak a lehúzás része: addig se kell dolgoznia keményen.
2023. aug. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha határozottan előre megmondod, hogy mit szeretnél, akkor ezzel előre megspórolsz ilyen szorongást, nem érzed, hogy olyasmit erőltet, amit nem akar. Amúgy meg annyi, hogy azt mondod, hogy én erre és erre vágyom, inkább te kényeztess... így meg így. Ha te nem mondasz semmit, hogy mit szeretnél, akkor még szép, hogy ők mondanak, talán azért, hogy oldódjon a feszültség.
2023. aug. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyaltam prostit, de az fullos csaj volt, nagyon izgultam így a kiscsávó szegyellős volt. Gondoltam majd nyalok azzal elmúlik az idegesség. Így is volt.
2023. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Kliensről cska rosszat hallottam prostitól. Részéről sem érzelem, sokszor sem izgalom nincs a dolog mögött, és a kliensek sem feltétlen azok az igazi nyalógépek, no offense. Szóval ez sokszor csak ilyen maszatolás. Még az sem feltétlen igaz, hogy időhúzásnak jó a részéről. Amíg te nyalod, addig sem fészbukozhat.
2023. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Látszólag mindegyikőjük ezt elvárná ahhoz, hogy felizguljanak"


Nem tudom, miből szűrted le ezt a baromságot. Nem várja el egyikőjük sem a nyalást, és felizgulni sem akarnak rád, hidd el. A lényeg, hogy fizess, a nedvességet megoldják síkosítóval.

2023. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg minden prosti használ akkor sikositot vagy hogy szokott lenni?
2023. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!