Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha engedem, hogy más férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engedem, hogy más férfival szexeljen a feleségem úgyhogy nézem közben, akkor is igazán szeretem ? Közös gyerekünk is van már. 36F

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Légyszi, ne kezdjétek hogy nekem kéne tudnom...

nov. 23. 04:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak ez sajátos szeretet.
Nem, ha szeretnéd nem jutna eszedbe ilyen.
63 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk régóta működik a cuckold és imádjuk egymást az asszonnyal.

Ez egy fétis. Ami extra élményt ad mindegyik félnek (jó esetben).

A bullokkal haveri a viszonyunk. Az csak szex. 18éve vagyunk házasok, soha nem keféltünk egymás háta mögött! Pedig volt pár szexpartnere mindkettőnknek az évek alatt. Nálunk megvan a bizalom, a szeretet. Bevállt az elejétől fogva, hogy szexelünk időnként másokkal is. De tűzbe mennénk egymásért most is bármikor! Ő olyan nőben, mint én férfiban. Nagyon hasonló az ízlésünk, a vágyaink, egy hullámhosszon vagyunk, így nem is igen veszekszünk. Mindig megpróbáljuk a legjobban élvezni az életet, megélni a vágyainkat. Szerintem emiatt működik jól a kapcsolatunk.

nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

Ha te nem tudod akkor én tudom, te nem szereted és nem vagy férfi.

Egy impotens lúzer vagy.

nov. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én azt gondolom, mivel nem csak úgy belemész a dologba, hanem morfondírozol rajta, biztosan szereted. Én a mi hasonló példám tudom elmondani, volt egy nő, harminchoz közeliek voltunk, laza, szeretői kapcsolatban, és felmerült a párcsere gondolata. Találtunk egy fiatal 19 20 körüli párt, jó volt az este, mi nem erőltettünk semmit, a partneremmel abban maradtunk, hogy durván nem kezdeményezünk, ha nem is voltunk "öregebbek", de tapasztaltabbak. Úgy alakult az este, hogy iszogattunk, lazult a hangulat, először mindenki a sajátja mellett ült, aztán picit elvonulva a partnerem azt találta ki, hogy ő picit közelebb ül hozzájuk, valami indokkal, a sráchoz közel, de nem nyomulósan közel. Pár percre rá, a másik lány meg mellém ült, így indult a csere. Aztán elindult az egész, ők egy másik szobába elvonultak. Szegény srác, picit feszült volt, de az éjjel rendben lezajlott, viszont másnap kevéssel felkelés után, érezni lehetett a feszültséget, és ha nem is veszekedtek, de látszott, hogy zavart okozott ez a kapcsolatban. Azt kell kideríteni, ki mit vár egy ilyen együttléttől, és azt neked kell tudnod, érezned, te valóban szeretnéd-e, és ha nem, akkor mondd meg. Nem akarom egyoldalúan nézni a helyzetet, de én volt, hogy másik nőt állítottam le a páromról, aki lehet hogy hármasban is együttműködött volna, de nem voltam benne biztos, hogy a végén én egyedül maradok, ők pedig összejönnek. Remélem a megfelelő döntés születik.
nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Semmiképpen sem.
nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Aki a párját oda adja másnak az NEM szereti azt.
nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
5ös, "azt":) talán " őt" , látod, ilyen könnyű másokon ítélkezni, szóval irány magyar nyelv és irodalom órára!
nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Töketlen lúzer vagy, aki nem tudja a feleségét rendesen megdugni.

Még gyerek is van? Gratulálok, jól megszívta az egész család apuci hülyeségét.

nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Azért írtam azt" a szót mert tiszteletlen, nem szereti. Értelmezd a mondatot magyar tanár!
nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
8. A "magyartanár" egy szó.
nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen,engem is izgat az ilyen.
nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!