Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hittem nem baj ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem nem baj ha az arcára élvezek, de mégis kiakadt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem megismerkedni egy tök jófej és nagyon szép csajjal. Tegnap mikor nálam akartunk filmet nézni, még a film előtt nekikezdett leszopni. Ez előtt nem csináltunk semmit, én szűz voltam, mármint most se szexeltem de azért ez is szex. Még alig kezdett bele a dologba amikor -mivel úgy tudom vannak lányok akik nem szeretik ha a szájukba élveznek- kérdeztem tőle, hogy "Majd szóljak ha jön?" Erre ő azt válaszolta, hogy "Miért kéne szólni?" De ezt olyan hangsúllyal, hogy miért kérdezel ilyet egyáltalán? Csak annyit mondtam halkan hogy "hát, elvileg van akinek kell szólni...". Kis idő múlva az élvezés előtt kb 15 másodperccel elkezdte kézzel verni, és én az arcára élveztem.


Nagyon kiakadt, elkezdett sipákolni, hogy azonnal adjak valamit amivel letörli. Én vagy 6szor bocsánatot kértem és a pólómat adtam neki oda gyorsan hogy azzal törölje le. A filmet se néztük meg, hazament.


18 éves srác vagyok, nekem igenis fontos esemény volt a szüzességem elvesztése érzelmileg is(igen tudom, sokan ezt nem tartják annak) és jó is volt. De a végén ez a jelenet ez nagyon illúzió romboló volt sajnos.


Én nagyon izgultam, még így is, hogy én csak a passzív fél voltam. De mivel mindig azt mondják, kommunikáció a legfontosabb, még kommunikálni is próbáltam.


Nem vagyok hülye, utólag tudom hogy a csaj a szájba élvezésre mondta hogy nem kell szólni. Volt is gondolatom, hogy mégis szólok neki, de tényleg olyan hangsúllyal válaszolta, hogy "miért kéne szólni?" mint ha valami kis lúzer kérdést tettem volna fel.


Szerintetek mit csináljak? Még nem írtam neki az eset után semmit. Kicsit amúgy azt is érzem, hogy ő volt az idősebb meg a tapasztaltabb, és ő rontotta el az én első alkalmamat. De ennek ellenére azért jó lenne ha nem lenne vége. Esetleg most jött ki a valódi énje és ilyen hisztis lesz később?



nov. 23. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Neki kéne szarul éreznie magát hogy eltolta az első alkalmad

Durván túlreagálta

nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok, de minden partneremmel előre tisztáztuk mi oké mi nem. Szerintem erről nem tehetsz. Miért nem irányította ő a dolgot ha azt mondta, hogy miért kellene szólnod. Nem a te hibád. Szerintem szimplán menő volt, hogy majd ő úgyis tudja, csak mégse úgy lett.
nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Lányként mondom, hogy nagyon túlreagálta :D sajnálom hogy így történt az első alkalmad.
nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ird meg neki hogy sajnalod, pont azert kerdezted meg hogy szoljon e ha jon hogy elkeruljetek a felreerteseket. A valaszabol arra kovetkeztettel hogy nem kell szolni igy nem szoltal.

Nem olyan nagy dolog ez. Ha ertelmes a lany akkor felfogja hogy ez nem szandekos volt. Ha haragszik akkor talalsz jobbat.

nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Bunkó a csaj, nem is kicsit. Ráadásul az a baj, hogy túlságosan emlékeztet az egyik volt barátnőmre (még anno 9-10 éve), aki mellesleg mint később kiderült egy ordas nagy r*banc is volt egyben.


Hogy értsétek, mellettem is vagy 2 palival kefélt, furcsa volt, hogy ugyan akkor még csak tinik voltunk (ő 16 én 18 éves), nagyon a kapcsolat elején már olyanokat csinált (szexuális értelemben), hogy csak pislogtam. Meg ugyanez a flegma stílusa volt, mint ahogy érződött az írásodból. (mármint, hogy nem te tűnsz flegmának, hanem a "csajod")

nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Sajnalom



A csajt

nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha verte a gmfarkad akkor érezte, hogy jönni fig, szóval be us kaphatta volna. De nem tette. Igazából ő volt balfasz.
nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Szarul jott ki a ritmus, inkább szóltál volna hogy jön és akkor lövök szembe. Szerintem sok csajnak nem jött volna be, én inkabb elkaptam volna a farkam vagy szóltam volna neki.


Egyszer nekem is volt hasonló szitum csak a szájába mentem el, szóltam neki de csak csinálta, mondom akkor oké. Észre se vette és mikor szóltam neki, hogy elmentem akkor kiakadt, de meg tudtuk beszélni.

nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első leszopásom nekem is szarul sült el, én a hajába élveztem véletlenül a csajnak. De ő nem sipákolt, a végén lenyalta rólam és a hajáról is.
nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Szerintem is a csaja hibája ezen nem tudom miért kell kiakadni
nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!