Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már olyan, hogy nagyon is megszoktátok és favorizáltátok a párotok puncijának a kinézetét/mell méretét egy hosszabb kapcsolatban. Aztán az hiányzott a következő kapcsolatból nektek?

Figyelt kérdés

nov. 26. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
nem
nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt. Nem a nettó p.ncihoz ragaszkodsz, hanem a nőhöz akit szerettél.
nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
volt bizony. hatalmas mell után kisebbet nehéz megszokni 😅 nem kell taglalnom miért gondolom
nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt, az embert nézem és a hozzá illő puncit.
nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem!


Én is az emberi dolgaihoz kötődtem, nem pedig egy puncihoz, vagy cickókhoz.


Nyilván mindenkinek van best kategória, nyilván nekem is, ez nálam a kis cici, kis bimbóudvarral, saláta punci kombó.


Ettől függetlenül voltam màr olyan lánnyal, aki más adotságokkal rendelkezett, még is vele volt a legjobb a szex eddig.


Ugye-ugye?

nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam meg pont a babapunci/nagy mell :D De igen értem! Ment a ződ kéz!
nov. 26. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Igazából nem. Ami kezdetben hiányzott az a gyakori anál, de nem a partner miatt.
nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Eddig egyedül #3-as merte leírni a valóság kényelmetlen dolgait.
nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!