Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy történt az első önkielégítésetek? Milyen érzés volt? Mi volt a motiváció? Hány évesek voltatok? Mennyi anyag jött?

Figyelt kérdés
nov. 26. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

12 voltam. Télen egy hógolyózás után teljesen átfagyva beültem egy forró kádba, és ott kezdtem el először tudatosan kényeztetni magam.


Nem jött semennyi anyag, ez nem így működik. Akkor még azt sem tudtam, hogy létezik olyan, hogy orgazmus.


27f

nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen a kádban húzogatva élveztem el 21/f
nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 voltam, akkoriban már jártam zeneiskolába, aztán otthon gyakoroltam a zongorán, a zongoraszéken ülés közben valahogy összecsuktam a lábaimat és összeszorítottam a farkam, ez így jó érzés volt, megcsináltam párszor és voila. Anyag nekem sem jött még semmi.
nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
9-10 éves lehettem, inkább 9, amikor fürdés után lefeküdtem az ágyba meztelenül, játszadoztam a fütykössel, aztán egyszer csak jött a jóérzés. Anyag persze még nem jött akkor.
nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idősebb fiúval 11 évesen.Ő volt a motiváció.Nagyon kellemes volt,de sajnáltam hogy nekem nem jött sperma.Azután csak azt vártam és örültem mikor megjelentek az első cseppek🙂
nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen én is a kádban csináltam először. :)
nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 x0 ***** válasza:
100%
10-11 éves korom körül már csináltam, egyszerűen azért mert arra vágytam hogy csináljam. Önkielégítéskor merevedett meg először, akkor is sültem el először. Mivel rendszeresen csináltam, éjszakai merevedésem, magömlésem sose volt.
dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!