Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki pénzért vállalta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki pénzért vállalta valaha, hogyan kezdte? Mi volt a motivációd? Hány éves voltál?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
15 évesen kinyalta egy pasi a szűz puncimat, én meg kivertem neki
2023. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pénzért?
2023. ápr. 9. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
igen
2023. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

32 voltam és egy ügyfelem, egy idősebb pasas udvarolt nekem hónapokig. Ajándékokat küldött, mindenféle módon ostromolt.

Csak egyszer le akart velem feküdni. Majd egy idő után felkínált egy akkora összeget, amire nem mondhattam nemet. Ez volt a motiváció. Az összeg nagysága.

Ne írjatok privit, nem írom le mekkora volt…

2023. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert miért pont az összeg nagysága a legnagyobb titok a történetben? Talán nem is annyira nagy amekkoráért más is elment volna?
2023. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori barátnőm történetét ismerem, ő 16 évesen kezdte egy buliban, ahol a férfi kihívta az autójához némi pénzért cserébe. Eléggé csóró családból származott, jól jött neki a pénz.

Később is ismerkedett így a bulikban, de neten sosem hirdette magát.

2023. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy Louis V taskaert voltam 1 honapon at szex kapcsolatban, kb 3 naponta kellett lefeludnom egy pasival, kicsit farka volt, rossz volt az agyban, untam. De megerte :D
2023. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. az igen, én is kinyalnám egy 15-17 évesét
2023. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt pénzem
2023. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!