Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 éves férfinak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfinak milyen állás megszerzésére és fizetésre kell törekednie ahhoz, hogy a nők lefeküdjenek vele?

Figyelt kérdés
2023. nov. 30. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálad pont nem ezek jatszanak szerepet, hanem az, hogy azt hiszed, hogy ha mondjuk hirtelen szerzel egy diplomát és fasza állást majd az öledbe hullnak a nők.

Randiztam már épp munkanélküli pasival, akivel klappoltunk, és vezérigazgatóval is, aki egy világi nagy farok volt, ezért le is koptattam egy találkozó után.

2023. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj gázszerelőnek! A pénz (miliárdok jönnek maguktól) és utánna az a csaj, lesz a tied, amelyiket csak akarod.
2023. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

,,Szerintem nálad pont nem ezek jatszanak szerepet, hanem az, hogy azt hiszed, hogy ha mondjuk hirtelen szerzel egy diplomát és fasza állást majd az öledbe hullnak a nők."


A kecskeméti nők csak ezeket veszik figyelembe, de szívesen átköltözök olyan városba, ahol kevésbé mérvadó az ott élők számára.

2023. dec. 1. 10:52
 14/18 GFman ***** válasza:

A "milyen állás" elég sokféle lehet! Egy kőműves vállalkozóként is szarrá keresheted magad.A diplomától meg nem lesz senki intelligens.

Őszintén, ha annyira feszítené a tökömet a pénz a kutyát nem érdekelné, hogy le akar-e velem feküdni egy csaj vagy nem.Pont Kecskeméten találnék minden napra másik prostit!

2023. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"a belső pedig mellékes szerintem, ha bőven átlag feletti az anyagi karrier"


Neked számít a nőkénél a belső?

2023. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem számít a belső is a nőknél, de ők meg az enyémet magasról letojják.
2023. dec. 1. 13:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Párom szakmunkás (mondjuk jól keres) én felsővezető.

Nem ezen múlik.


Egy léhűtő, munkakerülővel nem lennék együtt, akinek nincsenek céljai az életben.

2023. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Nekem számít a belső is a nőknél, de ők meg az enyémet magasról letojják."


Ezt a következtetést miből vontad le?

2023. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!