Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 èves vagyok mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 èves vagyok mostanában nagyon vonzanak a jóval idősebb férfiak 60 èv körüliek, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzanak és igen szexuálisan is…. Nemtudom mi törtènt velem.

2023. szept. 29. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván fejben, vagy valami leki oka. Mert amúgy nem sok izgató dolog van egy 60 éves férfi testén.
2023. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
Hogy nézel ki?
2023. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos ?
2023. szept. 29. 12:41
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
#3 Mert biztos 60 éves 🤔
2023. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Mélybenyomás ***** válasza:
67%
Vagy a kiváncsiság, vagy pedig van egy olyan vágyad ami most jött elő, hogy idősebb férfiak vonzanak.. Nekem is van, hogy a fiatal lányak vonzanak... 51 férfi
2023. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a kor számít akkor nem érdekelsz bocs.
2023. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6 Nem csak a kor számít.
2023. szept. 29. 12:48
 8/30 Mélybenyomás ***** válasza:
100%
Voltál már idősebb férfival?
2023. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8 Nem voltam. Most ismerkedem egyel.
2023. szept. 29. 12:59
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Jómagam 52 éves vagyok, mackós alkat, habár egy ideje siekresen fogyózom. Nem vagyok egy Adonis, mégis akad évente 5-10 olyan nő, akik látnak bennem fantáziát és élvezettel flörtölnek velem. Mindezt úgy, hogy konkrétan nem is kell kezdeményeznem, egyszerűen szoba elegyednek velem egyszerű hétköznapi helyzetekben. Különböző korosztályúak, így elég sok a nálam fiatalabb vagy jóval fiatalabb is. Ha jó napom van és veszem a lapot, akkor esélyem van randit is összehozni. Így alakult, hogy amióta ismét igényem van a párkeresésre, mivel válófélben vagyok, volt viszonyom 26 évestől 49 évesig.

Én azt mondanám, elértél egy bizonyos életkort, amikor a barátkozásnál, ismerkedésnél kevésbé számít a korkülönbség, inkább a szimpátián, a vonzódáson van a hangsúly. Talán kissé megcsömörlöttél, kiábrándultál a korodbéliekből, így az újdonság felé hajt a tudatalattid. Nem vagyok pszichológus szakember, de az apakomplexus is létező dolog.


Hozzá kell tennem, amikor én elváltam első nejemtől 29 éves voltam. Harmincas éveim elején élveztem a szingli életet, volt jónéhány viszonyom. Imádtam azt az időszakot, mert 18-tól 51 éves korig voltak partnereim, kapcsolataim! Mást adott a fiatal és mást egy idősebb nő. Mindegyik viszonyban megláttam a pozitívumot. Persze, elsősorban a nő vonzott, a személyisége, a megjelenése, stílusa. Mindegyik próbálkozásnak úgy indultam, talán ő lesz a nagy ő. Majd megismertem második nejem, aki velem egyidős. Pár éve pedig kiderült, mára nem illünk össze, más-más irányba változtunk. Így ismét a halpiacon találtam magam.

2023. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!