Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha haragudnál a feleségedre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haragudnál a feleségedre, ha ezért nem szexelne veled?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és szeptember óta csak 1x voltam együtt a férjemmel, de mindig igyekszem "kézbe venni" a dolgokat attól. A libidóm is 0, de azért, mert tudom, hogy a terhességem nem zökkenőmentes. Régen szülés után 8 hónapig fájt a szex, mégis szexeltem vele, egyszer még a könnyem is kifolyt.


Most azért nem fekszem le vele, mert először a méglepényem nem volt jó helyen, egy doki azt mondta ne szexeljünk, a másik, hogy igen, de a papírra mégis azt írta rossz helyen a méhlepény. Aztán elkezdett a hasam keményedni (a net szerint koraszülést okozhat, sok kismamát emiatt eltilt a doki a szextől), majd bakteriális fertőzésem lett. A doki mindenre azt mondta szexelhetünk, csak óvatosan. Én mégsem merek. Most éppen a fertőzés miatt nem, de az orvos kontrollálni sem akarja elmúlt-e.


A férjem ideges rám, szerinte túlzásba viszem ezt is. Más családi gondok (anyukája) miatt lelkileg padlón van, ezt meg magára veszi, hogy nem foglalkozom vele, biztosan nem szeretem, nem kívánom.

A covid óta az egészségügyi dolgokkal tényleg túl óvatos vagyok, de csak ha a gyerekeimről van szó. Belátom, már elviselhetetlenné váltam.


Most már azt mondta, hogy a kapcsolatunknak vége, ha a lányunk megszületik költözzek el a gyerekekkel és nincs közöm hozzá hová megy innentől kezdve. Holnap elvileg szülinapot ünnepelni elutazik a haverokkal... Sosem csinált ilyet... Főleg, hogy még most a nagylánya is beteg, én is bármikor lerobbanhatok (de elvileg jön anyukám hozzánk).

Nem bírom elviselni a gondolatot, hogy képes félrek*rni, mert túlságosan féltem a gyerekeit.


Te haragudnál rám? Jogos a reakciója? Rengeteget veszekszünk egy ideje, mert minden tettem túlzásnak érzi.



dec. 1. 23:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést... -Ha
dec. 1. 23:02
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg az a fontos itt, hogy ő mérges e rád? A gyerekével vagy terhes ő meg ilyet mondd, hogy vége a kapcsolatotoknak. Miről beszélünk? Tényleg ez a fő kérdésed?
dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Alapból nem tetszene, de terhesen teljesen más a helyzet.

Ugyanúgy megértő lennél betegség, vagy más indok esetén.

dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez az a helyzet ami sajnos elmérgesedett. Szerintem szeptemberben ha simán leszoptad volna heti egyszer-kétszer és törölközőbe köpöd a cuccot minden happy lett volna. Sajnos a férfiaknak ez fontosabb mint a nőknek, igen az, hogy a farka kezelve legyen, hogy spricceljen. Van aki jobban tűri ha nem és van aki rosszul. A férjed sajnos ez utóbbi. Tehetsz még ellene, de tippem sincs hogy férjednél mi lenne az első lépés.
dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Csodás, és ilyen "párocskák" ezrei szaporodják tele a bolygót kényszeresen.. csak tudnám minek
dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mindig megkörnyékezem, csak nem vaginális úton. Nem hagyom magára. És nála ez inkább érzelmi, mert sosem mutatja ki az érzéseit, most pedig nagy szüksége van rám és ezt úgy fogja fel, hogy ellököm magamtól. A nagylányunk születése előtti szex mennyiségét is keveselte szülés után (vagyis a megszokott adagot), mert ő neki ez a szeretet nyelve és az én hibámból sokkal kevesebb időt töltünk kettesben. Szóval saras vagyok sok téren, minden téren kikészítettem már őt.. Megértem őt, hogy rosszul esik neki, mert pl 2 hónapja negatív lett a herpes vírusra a véreredményem (a szájkiütésesre),azóta a szájra csókot kerülöm, mert a férjemnek van, hogy egyik napról a másikra kijön a száján és sajnos a terhességre az is veszélyes lehet. A lányom után sem iszom/eszem mióta ezt tudom. Terhesség előtt a férjemmel ha kinn volt a herpesze, ha nem, akkor is csókolóztam. Teljesen más ember voltam, a covid óta nem tudok ellazulni.
dec. 1. 23:57
 7/21 A kérdező kommentje:
5-ös: Nem egy vallásos, vagy éppen a feleségét a tenyerén hordozó, esetleg félénk, kedves mintaapát ismerek, aki egy másik nő miatt dobta a családot hirtelen, ki a rózsaszín ködből. Az sem jobb.
dec. 1. 23:59
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Amiket itt leírtál azok alapján nekem annyi jön le, hogy ti sem vagytok százasok... Remélem a gyerekeitek nem ilyenek lesznek...

Mindketten borzalmasan labilisak vagytok, te pedig tudod, hogy szar amit csinálsz, mégis csinálod, plusz hozzá jön ez a covidos agyrém,ami nálad konkrétan üldözési mániát eredményez...

Legyetek olyan jók, ne vállaljatok több gyereket!!!

dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
#7 én sem mondom hogy jobb.. de ez hogy mindenki kényszeresen szaporodik amig még van 1 négyzetméternyi talpalattnyi hely is... az gáz.
dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Katasztrofálisan rossz lehet a kapcsolat, ha már a terheség esetén sincs semmilyen megértés. Mégis hogy a fenébe lenne valakinek kedve, ereje szexelni, ha szarul érzi magát ?

Arról persze sosem beszélnek az embereknek, hogy a terheséggel, gyerekszülésssel, az egész életük megváltozik a pároknak, vége lesz a boldog gondtalan szexnek, szorakozásnak. A kormány is csak, lakhatással akar nem kivánt gyerekeket kizsarolni az emberekből, de arról nem beszélnek, hogy a kapcsolatok nagyrésze tönkremengy ettől.

dec. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!