Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha haragudnál a feleségedre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haragudnál a feleségedre, ha ezért nem szexelne veled?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és szeptember óta csak 1x voltam együtt a férjemmel, de mindig igyekszem "kézbe venni" a dolgokat attól. A libidóm is 0, de azért, mert tudom, hogy a terhességem nem zökkenőmentes. Régen szülés után 8 hónapig fájt a szex, mégis szexeltem vele, egyszer még a könnyem is kifolyt.


Most azért nem fekszem le vele, mert először a méglepényem nem volt jó helyen, egy doki azt mondta ne szexeljünk, a másik, hogy igen, de a papírra mégis azt írta rossz helyen a méhlepény. Aztán elkezdett a hasam keményedni (a net szerint koraszülést okozhat, sok kismamát emiatt eltilt a doki a szextől), majd bakteriális fertőzésem lett. A doki mindenre azt mondta szexelhetünk, csak óvatosan. Én mégsem merek. Most éppen a fertőzés miatt nem, de az orvos kontrollálni sem akarja elmúlt-e.


A férjem ideges rám, szerinte túlzásba viszem ezt is. Más családi gondok (anyukája) miatt lelkileg padlón van, ezt meg magára veszi, hogy nem foglalkozom vele, biztosan nem szeretem, nem kívánom.

A covid óta az egészségügyi dolgokkal tényleg túl óvatos vagyok, de csak ha a gyerekeimről van szó. Belátom, már elviselhetetlenné váltam.


Most már azt mondta, hogy a kapcsolatunknak vége, ha a lányunk megszületik költözzek el a gyerekekkel és nincs közöm hozzá hová megy innentől kezdve. Holnap elvileg szülinapot ünnepelni elutazik a haverokkal... Sosem csinált ilyet... Főleg, hogy még most a nagylánya is beteg, én is bármikor lerobbanhatok (de elvileg jön anyukám hozzánk).

Nem bírom elviselni a gondolatot, hogy képes félrek*rni, mert túlságosan féltem a gyerekeit.


Te haragudnál rám? Jogos a reakciója? Rengeteget veszekszünk egy ideje, mert minden tettem túlzásnak érzi.



2023. dec. 1. 23:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért hibáztatni sem szeretnélek, kérdező, szerintem abszolút helyes szándékkel teszed, amit teszel. Megvan a magad baja, de közben igyekszel nem megfeledkezni a férjedről sem.


Amit úgy gondolom, hogy kifelejtesz, az az őszinte párbeszéd.

2023. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!