Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha egy férfi már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy férfi már nem képes a szexre egészségi állapota miatt , de a feleségnek engedi nyíltan, hogy szexuálisan egészséges férfiakkal keféltesse meg magát ?

Figyelt kérdés

Erről kinek , mi a véleménye ?

Ti mit s hogyan döntenétek ilyen helyzetben ?

A kérdésben leírt szituációt ,elfogadhatónak találnátok ?


dec. 12. 09:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9 és 10 :

Én nem szeretném mással látni a páromat , mert engem maga a látvány nem "izgatna fel .

Bár ha párom ragaszkodna hozzá , hogy én is jelen legyek , hát biztosan nem lenne egyszerű , de ha valami is tetszene benne , az max az lenne hogy látnám páromon , hogy élvezi és tetszik neki s boldogabb és kielégültebb tőle .

Meg nálam ez nem egy " fétis miatt lenne , hanem hogy páromnak jó legyen , ha ő ezt szeretné és szeretne élni ezzel a lehetőséggel .

De ha rajtam múlana , akkor én csak tudni szeretném hogy van valaki , aki páromat kielégíti s boldoggá teszi .

Amúgy ha ara kerülne a sor , én páromat ebben maximálisan támogatnám pl: ha kellene , el vinném őt az adott férfi lakhelyéig és ott akár meg is várnám , vagy érte mennék ha szólna és még sok más együtt működést el tudok képzelni .

dec. 13. 00:48
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a helyzetben ez egy nagyon jó gesztus.25N
dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#12 Nem egyszerűbb a szakítás?
dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12 nek , köszönöm a megértő válaszát .

Fura , de én pontosan egy ilyen gesztusra törekednék , elsősorban párom érdekében .

dec. 13. 14:20
 15/17 A kérdező kommentje:

13 /

Pont az a lényege , hogy páromat nem elveszíteni , hanem megtartani szeretném .

dec. 13. 14:21
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Nem a férfi részről. Azt megértem. De egy nőnek sokkal egyszerűbb lenne összejönni azzal, akivel "csal" téged.
dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16:

Értem . Persze , nyilván egyszerűbb lenne ha összejönne egy olyan pasival , akivel tökéletes a szex és megkaphatja akkor és amikor csak szeretné és kívánja .

Ezzel csak az a baj a részemről , hogy akkor párommal nem tarthatnám a kapcsolatot , mert a másik pasinak az biztosan nem tetszene , vagy is én elveszíteném páromat .

A másik meg az , hogy mi már annyi mindenen keresztül mentünk együtt és felépítettünk az életben olyan közös célokat , amik szinte összekötnek bennünket érzelmileg is és én ezért sem , de más miatt sem szeretnék élni nélküle .

Ha annyira akarná , akkor párom akár több napon át is együtt lehetne felőlem egy másik pasival , de én azt akarnám , hogy azért egy héten 1x - 2x jöjjön haza , én hozzám !

Bár ennyi erővel meg akkor hozzánk is költözhetne a másik pasi , de az nem biztos hogy jó lenne hosszú távon .

dec. 13. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!