Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok! Volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Volt olyan hogy egy kapcsolatban csak azért maradtál benne mert valami extra jó volt az ágyban?

Figyelt kérdés

Írjátok oda a nemetek és a korotok.

Köszi..😊


dec. 12. 15:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én most ilyenben vagyok..

Annyira nem vonz illetve nem alakult ki bennem szerelem.

Jó vele meg minden de nem érzem azt amit kéne sajnos😔😔

De viszont az oráltechinkája olyan hogy majd felrobban az agyam amikor elélvezek a szájában.

dec. 12. 15:04
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig voltam ilyenben.
dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miben volt jó?
dec. 12. 15:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 50/ f.

Igaz, ez már sok évvel ezelőtt volt.

Nekem mindig, -a mai napig- egy fontos elvem van, mégpedig az, hogy ha egy kapcsolatban tartósan nem érzem jól magam, bármi okból és változtatni sem tudok/ tudunk, akkor kilépek.

dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Privátban részleteznem inkabb
dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5! Várom. 😊
dec. 12. 15:28
 7/18 anonim ***** válasza:
6# ha írsz megírom szívesen. 4-es voltam
dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a szeretőmmel voltam így, az akkori barátnőm sosem elégített ki orálisan, viszont a szeretőm mondjuk társaságban borzalmasan rámakaszkodott, és türelmetlen volt, ha picit lassabb, lehetett volna ebből kapcsolat, de igazából bármikor képes volt akár egy érzéki, akár egy gyors együttlétre, és még élvezte is.
dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, volt egy csajom, kb mindent tudott és profin tudta, mindenben benne volt. 2-3 hónap után kidobtam, mert különben nem annyira jött be.
dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!