Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az még belefér egy egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még belefér egy egészséges szülő-gyerek kapcsolatba, ha a gyerek és a szülő szexuális témákról is beszélget egymással?

Figyelt kérdés
dec. 13. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így eléggé tág kör.

De ha ennyi a kérdés, a válasz igen, aztán mindenki szűkitse tovább, kinek mi fér bele.

dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akarod hogy a gyereket a hasonló éretlen gondolkodású társai "világosítsák fel" hülyeségekkel telebeszélve a fejét akkor nagyon is SZÜKSÉGES hogy beszélgessenek erről is.
dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt kell is. Kell egy egészséges viszony gyerek és szülő közt amiben ezt el lehet mondani. Nálam nem volt meg. Anyám a mai napig kerüli a témát pedig 30 vagyok, tőle semmit nem tudtam meg. Annyira prűd, h hetedikben mikor kaptunk egy felvilágositó könyvet az is eltűnt az iróasztalom fiókjából. Apámtól megint nem laptammeg semmi tudást de ő az ellenkezője volt. Egész nap igy pina úgy pina és csak a szexuális tartalmú vicceket és beszólásokat meg rengeteg mocskos megjegyzést hallottam. Barátoktól de főleg internetről tanultam mindent.

Barátnőm teljesen más. Egyedül nevelte az anyja és olyan viszony jött létre köztük, hogy rendesen elmesélik egymásnak, hogy hogyan voltak megdugva. Anyós pl vacsora után tévézéskor benyőgte hogy fáj a puncija mert az alkalmija megujjazta de nem vágta le a körmét, de imádta hogy ráharapott a kisajkaira és azt foggal húzgálta miközben ujjal izgatta a segglukát. Erre bnőm mondta hogy én is szoktam neki olyat és nagyon szeretiő is. És ezt bárhol bármikor. Kb 200 különböző sztorit tudok, hogy anyós mikor hogy volt megdugva és hogyan csinálta először hármasban, meg hogy szeret szopni de csak kis farkat mert a nagytól fáj az állkapcsa.....

Egyik sem normális szerintem, de ha muszáj lenne a kettő közt választani akkor engem is inkább úgy neveltek volna mint őt, talán nem bénáztam volna annyit a tudatlanságom miatt. Kell egy úgymond arany középút

dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
13-ra, nekem gyanús lenne, hogy egymás közt is ment ez-az
dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyen nekem is gyanús a dolog, hogy volt köztük pár nyalifali alkalom. Igazából nem is zavarna a dolog ha kiderülne, hogy néha kinyalták egymást. Egyszer a témában feldobtam a hármast. Anyós nem nagyon ellenkezett, szinte csak illemből de a bnőm hallani sem akart róla.
dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell is beszélgetni róla, inkább így tanuljon, mint a haveroktól, interneten.. stb.

Ugyanakkor sokaknak szerintem kellemetlen ez a téma, inkább kerülik.

Ez persze csak a felvilágosítás részére értendő, mélyebben, hogy kinek mi hogy.. ez már más, ezt nem biztos, hogy egymás között kell megbeszélni, Ugyanakkor el tudok képzelni olyan nyitott családot, ahol ez is teljesen természetes.

dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!