Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már karmolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már karmolás fétisről? Volt ilyen tapasztalatatok?

Figyelt kérdés
Egyszer egy kiscsaj szinte lenyúzta a hátamról a bőrt (nem csak kicsit megkarmolt, nem kértem, így alakult), akkor nem esett le, hogy ezt nem feltétlenül azért csinálta, mert ennyire jó voltam.

dec. 14. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskámnak ilyen van
dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így van, lehet, hogy ennyire fájt neki.

Egyébként rendszeresen feljön ez a sztori, de hol te vagy a lány, most a fiú, múlt héten meg még leszbikus pár voltatok (nem először).

dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Életemben nem írtam ki ilyen kérdést. Ez velem történt, és nekem fájt, neki jó volt. Ha rossz lett volna neki, nem lett volna ismétlés, én kértem másodjára, hogy ezt azért ne.
dec. 14. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress gyorsba rá a kérdések közt, és máris megvan/vannak, akit kerestél :)
dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Együtt érzek a #1el, mondjuk az én macskám harap is. Rohadtul meglepett, hogy mennyire tud fájni.

Amúgy adok valami normális válasz szerűséget: barátnőmmel beszélgettünk, aztán nevetvélve mesélte, hogy na jól felavatta a körmeit a pasi hátát. Meglepődött amikor kiderült, hogy én nem karmolok vagy harapok soha. Mert szerinte mindenki csinálja. Hát nekem eszembe se jutna.

dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg karmolós és harapós nő van. Csoda, hogy most először futottál bele ilyenbe.
dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt karmolós barátnőm, hosszú, erős, éles és szögletes körmökkel, ami nem mű volt, hanem természetes. (A műköröm nem olyan éles, nem karmol annyira.)

Egyébként tetszettek a körmei, szexi volt, jól állt neki, de egy vadabb szex közben szinte véresre karmolta a hátamat.

Addig-addig, hogy beszereztem két valódi bilincset, és amikor bevadult a karmolása, olyankor úgy bilincseltem ki- vagy meg, hogy ne tudjon karmolni.

Neki is bejött a bilincses szex.:)

dec. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egyik fétisem. Szeretem kapni, igazán erősen is, főleg olyan nőtől, akinek természetes körmei vannak. Olyan nővel viszont még nem találkoztam, akinek karmolás fétise lett volna. Létezik egyáltalán ilyen? F
jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen fétisem, viszont eléggé mazo vagyok. Szóval azt szívesen kipróbálnám, hogy milyen erős karmolást bírok ki, egy olyan nőtől, aki kipróbálná, hogy mire képes az éles, erős körmeivel. :)
ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!