Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nőket kérdezném: mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőket kérdezném: mennyire kielégítő számotokra a szexuális életetek? (szavazás)

Figyelt kérdés
Ha megindokoljátok a választ és leírjátok hány évesek vagytok, illetve hány éve vagytok házasok, azt külön köszönöm :)

dec. 14. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Semmi szex nincs már
Van szex de elég ritka és nekem nem kielégítő
Jó a szex, csak kevés
Nincs vele bajom, nekem megfelel
A mennyiség és a minőség is tökéletes
Kicsit lehetne kevesebbszer is
Nekem ez már túl sok
Egyéb, leírom
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó a szex, csak kevés. De ez minden kapcsolatomban így volt, nekem magasabb a libidóm. Ezt leszámítva minden rendben van, a minőség kifogástalan, szóval kibékültem a helyzettel. Létezik önkielégítés, az betölti a hiányt nagyjából.
dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Elég jól találkoztak az igényeink, fétiseink, így baromi jókat élvezünk.

Jobb lett a kapcsolatunk is.

35F és 34N vagyunk és 15 éve vagyunk együtt.

dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Azért kellene megvárni a szex szel a házasságot, hogy ott tökéletesen menjen. Csak a sok hitetlennek nem bírod bemagyarázni, miért jó az.
dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
3# tőlem zöldet kaptál
dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

#3

Oké. Mondjuk van egy magas libidójú nő aki imád szexelni, és hozzámegy valakihez, akinek havi 1 szex is elég, mert nem túl élvezetes számára, nem érdekli a szex.

Várom a pontos magyarázatot, hogy ebből hogy fog tökéletes szexet csinálni a házasság.

dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyenek most is egy párt alkotnak gyakran :-)))
dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

#6

Ez a magyarázat akarna lenni? Mert akkora hülyeség, hogy nem tudom eldönteni.

1. Ez egy teljesen nonszensz logika. Ebből pl az is következik, hogy jó dolog verni a feleséget, mert hát van olyan pár ahol együtt vannak és verik a feleséget.

2. A #3as tökéletes szexet mondott, nem azt hogy lehetséges így is együtt maradni. Nyilván csomóan élnek sz@r szexuális élet mellett együtt, mert nem hisznek abban, hogy lehetne jobb is így beletörődnek ebbe, vagy megcsalják a másikat.

dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A legrosszabb dolog amit tehetsz, hogyha vársz a házasságig a szexel. Aztán kiderül, hogy mégse jó, mégis jó lenne mást kipróbálni, de a vallási elvárások miatt már együtt kell maradni. Vagy fű alatt féltemenni.
dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
26 éves vagyok, 4 éve hazas, 8 éve együtt. 10ből 2 alkalommal van orgazmusom, aminek az oka az , hogy ennyiszer van kedve a férjemnek minőségileg foglalkozni velem. Hosszas előjáték (nyalás, ujjazás) során tud csak orgazmusom lenni. Sajna ez nekem nem elég, így marad a maszti.
dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
A jó és rendszeres szex fontos,ha nem kielégítő és nem megfelelő akkor elvàlok.48f
dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!