Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen a "büntetése"? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a "büntetése"? Ez túl sok lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek volt egy "ballépése", amit bevallott nekem és azzal szeretne kiengesztelni, hogy a következő együttlétünkkor csak az lesz, amit én szeretnék csinálni vele, nyugodtam büntessem meg, ő "bármiben" benne lesz(nyilván ismer annyira, hogy nem kérek semmi extrémet). Igazából nem haragszom, nem szakítóok, amit csinált, de ha már itt a lehetőség, akkor miért is ne, izgalmasan hangzik.

Semmi olyat nem akarok, ami nagyon fáj neki, pláne olyat nem, aminek nyoma marad. Inkább olyat csinálnék vele, ami zavarbaejtő neki. Mondjuk szívesen nyalogatnám hosszabb ideig a köldökét, a hónalját, a fenekét, amit egyébként rövidebb ideig hagy csak, és mindig nagyon elpirul utána.

Valami egyéb tipp? Vagy ez túlzás lenne?


dec. 16. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez pont jó.


de majd jönnek a perverz domok...

dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Nyomd popsiba
dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Hónalj nekem fujj, de köldökét nyalnám, popsit dugnám.
dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Mondd neki hogy ujjazzon es nyaljon ki egy csajt ugy hogy közbe nezheted
dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom a fenekét megdugni. Próbáltuk már egy párszor, neki enyhén fájdalmas, ha már megmozdulok, nekem inkább kellemetlen, meg túl macerás az előkészület a tágítással. Max egy ujj, ami mehet neki, de az meg amúgyis megesik.
dec. 16. 18:52
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Na azt kérdezd mi mit csinálnánk vele. Itt a lehetőséged hogy megéld a vágyidat amiket eddig nem mertél szóbahozni. Ha nincs ilyen, akkor meg így jártál. Most azért nem kell erőltetni semmit, csak mert alkalom van.
dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Kerdezo, legalabb te nem vagy allat.
dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha nyalnivaló köldöke van, akkor alaposan dugd meg a nyelveddel ;)
dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#6 Nem erőltetek semmit, csak mert alkalom van. Szimplán nem akarok túl "mohó" lenni ebben a helyzetben. Na meg hátha ír valaki olyat, ami amúgy tetszene is, bele is férne, csak hirtelen nem ugrott be.
dec. 16. 19:05
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Én tuti nem finomkodnek vele hanem pl jól elfenekelnem:)
dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!