Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen a "büntetése"? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a "büntetése"? Ez túl sok lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek volt egy "ballépése", amit bevallott nekem és azzal szeretne kiengesztelni, hogy a következő együttlétünkkor csak az lesz, amit én szeretnék csinálni vele, nyugodtam büntessem meg, ő "bármiben" benne lesz(nyilván ismer annyira, hogy nem kérek semmi extrémet). Igazából nem haragszom, nem szakítóok, amit csinált, de ha már itt a lehetőség, akkor miért is ne, izgalmasan hangzik.

Semmi olyat nem akarok, ami nagyon fáj neki, pláne olyat nem, aminek nyoma marad. Inkább olyat csinálnék vele, ami zavarbaejtő neki. Mondjuk szívesen nyalogatnám hosszabb ideig a köldökét, a hónalját, a fenekét, amit egyébként rövidebb ideig hagy csak, és mindig nagyon elpirul utána.

Valami egyéb tipp? Vagy ez túlzás lenne?


dec. 16. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Szóval azt momdta, hogy azt kérsz amit akarsz.


Neked mi az ami tetszik, és eddig alig engedte?


Na akkor azt kérd.


Nyald ki a fenekét, nyalogasd a hónalját, a köldökét.


Csak most sokáig engedje.



A magánvéleményem viszont az, hogy semmilyen " ballépést " nem orvosol semmilyen szexuális dolog. Mert bármit is enged neked, a bizalmad legbelül megingott.

Ha velem ilyen történne, én egy dolgot kérnék. Időt, hogy átgondoljam a dolgokat. Aztán egy szimpla spontán békülős szex, amiben nincsennek gátlások, megálljt parancsolások.

De ez csak mint mondtam, a saját egyéni véleményem.

dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

ez 0 bünti még élvezné is.


szerintem én szobalány ruhás sex hétvégét kérnék kényeztessük egymást sokat.


jól el fenekelném az biztos.

dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11 Öhm, nem ingott meg a bizalmam. Nem csalt meg, meg semmi ilyesmi, amit nagyon át kellene gondolni. Kicsit szétszórt az elmúlt hetekben, már a negyedik "randiról" késett mostanában, de max 15 percet, semmi gond nem történt emiatt. Engem igazából annyira zavar, szerintem aranyos, őt jobban zavarja, mint engem.

Azért attól nem fog megingani a bizalmam, hogy 15 perccel később indultunk el valahová, mert nem szállt fel az első helyi járatra hazajövet, mert nem találta a bérletét, és bírságot se akart arra az esetre, ha tényleg nem lenne nála. :D Kb ilyen "súlyos" dolgokról van szó.

dec. 16. 20:43
 14/21 anonim ***** válasza:

11 vagyok. Akkor én értettem félre.


Viszont akkor meg lehet részéről egy célzás, hogy légy bátrabb, kezdeményezz rendesen, és momd el a vágyaid.


Azaz nyald a fenekét, közben újaddal izgasd, nyald a hónalját, közben egyik kezeddel játsz a mellével, másikkal a csiklójával, vagy ug,anezf a köldökével.


A lényeg, hogy bármit is teszel ami neked jó, ügyelj rá, hpg, legyen neki is az, vagy mégjobb.

Így Te is kapsz amellett, hogy adsz.

dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14 Igen, azt hiszem félreérthetően is fogalmaztam. Itt csak annyi bevallanivaló volt, hogy nem azért késik, mert később ér véget az órája, mint kéne, hanem mert nem csak itthon szétszórt. :D A kérdesben tényleg súlyosabbnak tűnik a helyzet.


Én el szoktam mondani neki, hogy mit akarok, többé-kevésbé meggyőzhető, bár ha valami zavarbaejtő neki, akkor nem hagyja, hogy sokáig csináljam.

dec. 16. 20:56
 16/21 A kérdező kommentje:
#12 Hát szeretném is, ha élvezné. ;D
dec. 20. 10:56
 17/21 kisördög1 ***** válasza:

Nem csoda hogy felajánlotta a bnőd, mert tényleg nem tudsz olyat tenni ami valóban büntetés lenne a számára, persze valószínűleg ő pont olyanra vágyna.

Amúgy nem is értem miért tőlünk kérdezed mit csinálj, honnan tudjuk neked mi a jó?!


Azt mondjuk sejtjük a párodnak mi lenne az... :)

dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Óriási büntetés ha nem rakod be, csak máshogy élvezitek a dolgot.
dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#17 Azért ha vágyik valamire, azt meg szokta mondani. :)

Azt meg kifejezetten tudom róla, hogy nem szereti, ha valami kicsit jobban fáj neki. Azt még hagyja, hogy finomabban elfenekeljem, de ha nagyobbat csapok a popójára, akkor szól, hogy az fájt neki, óvatosabban. Attól, hogy most az egyszer benne van, hogy ennél durvább legyek, én nem szeretném ha rosszul érezné magát.


Azt meg már leírtam, hogy miért itt kérdezek.

dec. 20. 19:50
 20/21 anonim ***** válasza:

Én tuti, hogy egy kiadós nuru maszást kérnék, lingam masszással!

Utánna, mondanám neki, hogy ügyesvoltál, na ezt még hetvenszer!

dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!