Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen a "büntetése"? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a "büntetése"? Ez túl sok lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek volt egy "ballépése", amit bevallott nekem és azzal szeretne kiengesztelni, hogy a következő együttlétünkkor csak az lesz, amit én szeretnék csinálni vele, nyugodtam büntessem meg, ő "bármiben" benne lesz(nyilván ismer annyira, hogy nem kérek semmi extrémet). Igazából nem haragszom, nem szakítóok, amit csinált, de ha már itt a lehetőség, akkor miért is ne, izgalmasan hangzik.

Semmi olyat nem akarok, ami nagyon fáj neki, pláne olyat nem, aminek nyoma marad. Inkább olyat csinálnék vele, ami zavarbaejtő neki. Mondjuk szívesen nyalogatnám hosszabb ideig a köldökét, a hónalját, a fenekét, amit egyébként rövidebb ideig hagy csak, és mindig nagyon elpirul utána.

Valami egyéb tipp? Vagy ez túlzás lenne?


dec. 16. 18:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
34%

Nő vagyok, és engem kifejezetten érdekelnek az ilyen játékok. :)


El tudnék képzelni egy olyat, hogy nyilvános helyen (persze nem ott ahol azonnal lebuknátok, de azért legyen benne egy kis izgalom) sz@pnám le a pasimat. Vagy szexi ruhában szolgálnék fel neki egy italt, miközben ő a fotelban ül, letérdelnék elé és újra a sz@pásnál vagyunk (bocs, de én imádom). A kedvéért belemennék olyanba ami nálam a komfortzóna határát feszegeti, vagy legalábbis erősen elpirulós (pl táncolnék neki, akár vetkőzőset)

A megkötözés, fenekelés abszolút jöhet, nyilván annyira csak, ami még épp nem lépi túl a határt.

dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!