Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szalagavató afteren szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató afteren szex?

Figyelt kérdés

dec. 17. 10:37
 1/8 anonim válasza:
92%

nálunk volt rá példa, a csaj 2 fiú előtt is térdelt.

kicsit erőltetett mert egyik fél se volt józan.

dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk is megvolt! :D

Már tánc közben végig állt a farkam tőle! Tudta a kis ri.banc is! :))

Utána meg.basztam gyorsan apám kocsijának a hátsó ülésén.

Pár perc volt csak, de dolgoztak a lengéscsillapítók rendesen! xddd

dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es

Jól tetted! Óvszert vittél?

dec. 17. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

#3 Persze. 15 éves koromtól mindig van nálam, sose lehet tudni alapon...

Akkor rendesen tele is lőttem, még előttem van a kép, mikor levettem és láttuk az utcai lámpa fénye alatt hogy mennyi van benne! xd

dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szalagavatókon gyönyörűek a lányok mindig, a fiúk is elegánsak, szép és romantikus a tánc. Nem csoda, ha ezután ihletet kapnak a fiatalok.
dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam sajna kimaradt, mert berúgtam mint a csacsi :D
dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Megvolt

Átmentünk a csajjal egy üres terembe és nekem is sikerült jól telelőni a gumit

dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát jó rég volt, 12 éve, de az egyik osztálytársam egy szép dundi kis fekete hajú csaj volt, akivel szünetekben jól megvoltunk, hülyültünk, az ölembe ült, na szóval ilyen tiniflörtölés megvolt közöttünk.


Vele is táncoltam a szalagavatón. Aztán ugye utána mentünk csapatostól kaja, pia, ittunk mint az állat. Vidéki város, kísértem haza, smároltunk végre, felmentünk a város feletti dombra, van egy kis kápolna, padok, ott romantikáztunk és egyszer csak elkezdett matatni a nadrágomban, én is az övében, lecumizott, volt nála óvszer, meglovagolt a padon, emlékszem milyen kibaxott hideg volt, kabátban voltunk, nem tartott sokáig a szex, max 15 perc, teledurrantottam a gumit, összeszedtük magunkat hazamentünk.


1.5 év járás lett ezután belőle, szép emlék:)

dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!