Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nem várt szituációból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nem várt szituációból alakult ki szex nálatok?

Figyelt kérdés
dec. 23. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer a volt párommal elmentünk egy kilátóba, vagy madár les, nem is tudom mi volt az és mikor fent voltunk, egyszercsak megfogta és persze ki is vette majd kielégített mindez teljesen spontán.
dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista korunkban egyik csaj haverommal dolgoztunk egy projekten. Nyilván klisés sztori, ketten nála a lakásban tanulás, de tényleg 0 százalék esélyt láttam rá, hogy egyáltalán dughassunk, eszembe se jutott sosem. De az lett belőle, jó volt.

A másik, ami teljesen más jellegű, egy fárasztó hosszú nap után a barátnőm váratlanul bemászott hozzám a zuhanyzóba. Nem tűnik nagy cuccnak, de akkor annyira váratlanul, és annyira izgatóan hatott rám ez, hogy hatalmas emlék marad. Egy nagyon szenvedélyes, gyors menet lett belőle a zuhanyzóban, talán 2 percet ha tartott, de még ő is elment ilyen rövid idő alatt, úgy beindított mindkettőnket a dolog. Ennek fényében még próbáltuk néhányszor ezt, és valahogy már nem volt olyan jó, már nem volt váratlan talán.

dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két különböző melóhely.Egyiken a nő kezdeményezett szájrapuszit,simogatta a farkam.Másikon meg én kezdtem szájra.Az elsőnél egyáltalán nem számítottam rá,a másodiknál voltak jelek,hogy bejövök neki,de nem foglalkoztam vele,aztán egyszer csak mikor kettesben maradtunk,szinte láttam egy felvillanó zöld lámpát magam előtt,kérdés sem merült fel bennem.
dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Melóba mentem internetet bekötni házhoz, és gyakorlatilag rám mászott a nő szex után kiderült hogy férjnél van
dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha a melóhelyen valamelyik pasi impotens, azt hamar lapátra tesszük. A többit ki lehet találni.
dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!