Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a fiataloknak (18-25)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiataloknak (18-25) kisebb tesztoszteron szintjük, nagyobb ösztrogén szintjük van, akkor hogy lehet nagyobb farkuk?

Figyelt kérdés

Szinte kivétel nélkül mindenki ezen a véleményen van , hogy a a fiataloknak nagyobb van. Már olvastam ezt nőktől és meleg férfiaktól is. Volt olyan nő aki direkt ezért szexelt fiatalokkal.


De kutatások vannak arra, hogy az ösztrogén szint egyre nagyobb,míg a tesztoszteron egyre kisebb a fiatalokban. Sőt a termékenységük is csökken. Ezek mellett, hogy lehet nagyobb péniszük?


dec. 26. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kivétel nélkül mindenki: úgy érted te meg a haverjaid, mind 20 év körül.
dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
....akkor az hogy lehet, hogy sokan meg itt rinyálnak, hogy kicsi a farkuk?? Akkor ez most hogy is van?
dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Nem. Neten olvastam véleményeket.


#2 Gondolom nem csak fiatalok rinyalnak, még attól, hogy átlagban nagyobb pár centivel, még vannak kis farkúak.

dec. 26. 22:13
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Úgy lehet, hogy a fiatalok mindig jobban hazudnak ha ez a téma.

Arról meg h valaki direkt fiatalokkal szexelt emiatt, vagy akármilyen felmérés, mutassál már nekem egy hivatalos dolgot. :)

dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Van erről felmérés.

[link]


[link]

dec. 26. 22:23
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

24 éves vagyok és nagyon sokat sportoltam, így rengeteg öltözőben voltam már. Lankadtan fixen nagyobb van az én korosztályomnak.


Viszont már 18 évesen házas nőket dugtam. Mindig is az idősebb nők jöttek be és elég jóképű vagyok, illetve a sport miatt szálkás, izmos. A szüleim gazdagok így az ebből fakadó előnyök is megvoltak.

A lényeg, hogy az elmondásuk szerint nekem volt a legnagyobb méretem, pedig nincs hatalmas nekem sem (18-19). Több havert ismerek akiknek nagyobb van.

dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Genetikától

Amúgy öltözőbe látom én is hogy tizen és huszonéveseknek nagyobb van

dec. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne hogy a sok idősebb mini répával rendelkezőnek. Féltékenyek csak.


Nem tudom miért nagyobb, mert én is olvastam ezeket a dolgokat, de valahogy mégis az.

dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nő létemre én is ezt tapasztalom.

De gondolj bele. Magasabbak is. A 13-14 évesek is már 42-44-es cipőket hordanak. Egyszerűen mindenük nagyobb. A tesztoszteronnak ezek szerint ehhez nincs köze.

dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

40+ pasi vagyok és életem során több ezer fiút/férfit láttam már meztelenül különféle öltözőkben.

Mindig is volt mindenféle méret! Főleg lankadt faroknál abszolút nem lehet tudni, mekkora valójában mereven! Igazából csak álló péniszek méretét van értelme összehasonlítani! Ahhoz pedig hogy valós képet kapjunk, mindenkiét le kéne mérni, ugyanolyan feltételek és körülmények között, ugyanolyan módszerrel! Akkor kiderülne az igazság! De ez egyrészt lehetetlen, másrészt értelmetlen is! Addig csak találgatások, feltételezések vannak! Mindenki más környezetben lát pár farkat, aztán beindul a tippelgetés...

A mostani fiatalok nagy része olyan szégyellős, hogy strand, uszoda, edzőterem öltözőjében egymás előtt se merik letolni a gatyát, zuhanyzás nélkül hazamennek, sípcsontig érő gatyában fürdenek, ami alatt még 1-2 boxergatya is van rajtuk. Nem hinném hogy olyan nagy farkuk lenne! Persze, nyilván van nagy is köztük. De régen is voltak.

Az biztos, hogy régebben nem volt ennyi szégyenlős fiú. Mindig akadt, de a legtöbben simán meztelenkedtünk egymás előtt öltözőkben, buli volt zuhanyozni egy edzés után, jókat ökörködtünk meg kihasználtuk hogy ne otthon kelljen a vizet pazarolni...

A mostani fiatal srácok katonák se voltak, nem tudom a seregben mit csinálnának, lehet meghalnának egy héten belül.

Szóval mindig is volt húsf@sz meg vérf@sz. Látványt illetően hatalmas különbségekkel. Mereven is előfordult mindig is ugyanúgy a 10 centis is, a 15 meg a 20cm is. Meg a köztük levő tartomány. Illetve még kisebb, még nagyobb.

Nem gondolom hogy alapjaiban változott valami...

Annyit megjegyeznék még végül, hogy nyilván egy fiatal teste szebb általában mint mondjuk egy pocakos középkorúé, emiatt a farkuk is látványosabb. De néha a látszat is csalóka...

Az biztos, hogy az átlag testmagasságuk egyre nagyobb a fiataloknak, a farokméretet illetően azért ebben én abszolút nem vagyok biztos.

De a véleményem szubjektív természetesen!

dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!