Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogyott perverzió, szexualit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogyott perverzió, szexualitás, HÁRMAS-kedvtelenedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem főleg olyan párkapcsolatban élő hölgyekhez (vagy pasikhoz ha hozzá tudnak szólni érdemben) szól, akik korosztályunkhoz tartoznak (max 32 év).


Szóval... Párom (a női fél) régebben eléggé perverz volt, imádta a szexet, benne votl a játékban. 2 éve kipróbáltuk a hármast, pasi beszállóval. Mindkettőnknek bejött, imádta Ő is, csak a pasi köcsög volt, egyszer akarta, aztán lelépett, örökre, holott hosszútávra esküdözött...ezután párom le akart állni.

Mert kiábrándult a sok f**z miatt az emberekből, meg hogy nem is akar gondolni rá, undorítónak találja, stbstbstb.

Pedig ott voltam. Élvezte. Nem találta undorítónak.

Most meg beszélni sem hajlandó róla.

Ráadásul egy apáca elbújhat mellette szextelenség terén...


Ötletek? Jég megtörési javaslatok? Levezetés hogy mi is van?



dec. 28. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem szervezz egy akciót, ami spontánnak hat. Nehéz lesz, de nálunk ez hozta meg a kedvet.
dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt hogy kell érteni? :D

Áthívott ismerős, közös barát?

dec. 28. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Vao 1. Le a kalappal. Nem lehetett könnyű. Fizetett volt?

Rég voltunk többesben, mostanság nem nagyon volt időnk, így el terelődött erről a beszélgetés sajnos.

dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a kapcsolat is kihűlt már, mert a 3.fél otthagyta a nődet, ürítésre jó volt. Ezt vette magára a nőd. Az már nem kapcsolat ahol 2-en vagy többen vannak egy nőre. Minden olyan nő elvált, partnert cserélt akinek ilyenben volt része. Lehet hogy folenyesebben jobb volt a másik pasi mint te és veled nem akar lenni.
dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

"Áthívott ismerős, közös barát?"


Igen, csak nem hozzánk lett áthívva, hanem egy házat vettem ki. Rendes sztori volt felépítve, hogy tényleg úgy tűnjön, hogy véletlen. Viszont amúgy meg tök sima volt, de mi már előtte beszéltünk erről, hogy lesz hármas.

dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha úgy érzed, ebben segíthetnél, leírhatnád mi lett a vége, a reakció, párod előtte tudott-e legalább annyit ,hogy szeretnéd, vagy akármi?

Ha úgy érzedm hogy ebben segítenél, dobj egy üzit kérlek és folytassuk ott.

dec. 28. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress te 3. Nak pasit aki bejone a baratnodnek aztan leps eg egyszer biztos nem mond nemet en ezt tennem a helyedbe🙂
dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá.

De nem szerezném túlzottan kiakasztani sem a lelki világát.

jan. 1. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ertem🙂
jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!