Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek miért jó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért jó ha napközben nincs rajta a fityma a makkon?

Figyelt kérdés
Több pasimnak is szokása volt ez, hogy nem fedtèk be a makkjukat napközben. Nem kényelmetlen igy nektek? Hogy jött ez nektek?

dec. 28. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem jó, mert irritálja az alsógatya és kiszárad. Legyen csak rajta, úgy melegben is van és kényelmes
dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Most megnéztem és nekem rajta van. Nem szoktam lehúzgálni róla.
dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, azért van, hogy védje
dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem sosincs rajta, metélt vagyok.

Mit tudtok ezen rinyálni redőnyösjóskák...?! 🤣

Mitől védi? Kutyaharapástól vagy mitől? Arra jó, hogy betúrósodtok alatta, aztán meg fitymaszűkület! Röhej, mikor áll a farkatok, de még mindig rajta van sokatoknál a bőr olyankor is, mert nem megy hátra rendesen, ami csak megsúgom, tökre nem normális állapot...!

Aki fitymás, de szereti hátrahúzva tartani, legalább tesz érte hogy szellőzzön, ne pálljon be neki, tágítja a fitymát meg a féket, szoktatja a makkját hogy ne legyen túl érzékeny! Nyáron nem büdösödik be neki a 40 fokban stb.

De ti csak cikizitek! Meg minket, metélteket is! Pedig sokkal tisztább a farkunk és egészségesebb is mint nektek! Tisztelet a kevés kivételnek! Akinek nem inge, ne vegye magára!

dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem büdös, nem túrós, minden pisilés után tisztítom. A csonkított pénisz undorító. És nincsen fitymaszűkületem
dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

#5


Látom nem jutottál a végéig öcsém!

Ha meg igen, akkor agyhalott vagy!

Milyen csonkításról beszélsz amúgy, hallod? Nem a makkját vágják le, csak a fityma részt, aminek kevesebb az előnye, mint a hátránya.

Mindegy, úgysem érted meg!

dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én kíváncsiságból próbáltam ki, aztán megtetszett, és azóta folyamatosan hátrahúzva hordom a fitymámat. Szerintem higiénikusabb is a csupasz makk, illetve jobban is néz ki. Az első pár hétben kicsit fura érzés volt, de aztán teljesen hozzászoktam.
dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A makk arra lett kitalálva, hogy élvezetet okozzon a tulajdonosának. Igazából az is jó érzés ha valami csak hozzáér, és sokan szeretik azt az érzest ahogy napközben a fehérnemű dörzsöli a makkot.

Ha egészséges és nincs begyulladva akkor ez nem szabad, hogy fájjon, hanem tényleg nagyon kellemes érzés és egy-két nap alatt hozzá lehet szokni, hogy mondjuk ne zavarjon mert nem ezen gondolkodsz napközben.

Ráadásul ha a makk szabadon van az olyan tisztább érzes is, és egészségesebb úgy viselni.

Sokan csak hátrahúzva tartják a fitymájukat, másoknak ez nem elég, és véglegesítik ezt az állapotot vagyis körülmetéltetik magukat.

Annak további előnyei is vannak, illetve meg változtat a testérzesen és akkor mindig fedetlen a makk is mert nincs már fityma ami visszacsússzon rá. De nem mindenki akar nem visszacsinálható változtatásokat a testén, olyankor az egyszerű hátrahúzva tartás az maradhat hosszútávon is.

dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimnak is ilyen, de kívánatosabb mint egy kapucniba bujtatott.
jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem szabad egész nap a makkrol hátra húzott fitymaval járni! Kiszaradhat és berepedezhet a férfi makkja!
jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!