Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti is férfiasabbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti is férfiasabbnak gondoljátok a körülmetélt farkat?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy alakult, hogy több metélt farokkal találkoztam, és egyértelműen jobban tetszenek. Nagyon szépen tud kinézni egy mindig fedetlen makk, és sokkal szexisebb mintha egy nagy bőr zsák takarja. Barátnőim is hasonló véleménnyel vannak, a preferencia az hogy metélt legyen a pasi szerszáma. Fiúk ti hogy vélekedtek erről? A higiéniai egészségi előnyök nyilván fontosabbak. De az esztétika is fontos úgy veszem észre egyre több pasinak.

dec. 28. 20:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Hetero pasiként semennyire sem érdekel másoknak milyen a cerkája. Jó a sajátom ahogy van, eddig még egyetlen parteremnek sem volt ellene kifogása :)
dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%
A barátomé is metélt. Nagyon szeretem a farkát szopni, sokkal izgatóbb egy ilyen csupasz makk számomra, még azért is, mert másmilyen, mint az enyém. Külön öröm, hogy teljesen le is van borotválva hozzá az intim területe. 27F
dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Enyem nem metelt egyszeruen csak nem nott ra a fityma a makkra, de mint ferfi mas ferfiak cerkaja nem erdekel az enyem meg inkabb noket erdekeljen mint ferfiakat
dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
#2 aham 27F hetero kategória és te sz.psz? 😂😂😂
dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
2. Ez hetero kategoria !!!
dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg.
dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Enyém metélt, de egyáltalán nem gondolom, hogy ez miatt férfiasabb lennék.
dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Egészségügyi szempontok már rég nem relevánsak itt Európában.Nem Afrikában vagyunk,ahol mínusz nulla a higiénia.
dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én metélt vagyok, de semmi ilyen jelentést nem tulajdonítottam neki
dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
szerintem meg semmivel sem szexibb.. a tulajdonosa számít, nem a farka :) vagyis nyilván az is, de ilyen nüanszokban nem. Ismerkedtem már olyannal, akinek metélt volt, persze szép volt, de semmivel sem szebb, mint azé, akinek megvolt a bőr... :D
dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!